• Щодо членства в НАТО Україна почне переговори з… Росією

  • Понеділок, 8 грудня 2008 року
В України немає «іншої альтернативи», крім вступу до НАТО, вважає Президент Віктор Ющенко, і тепер додає, що до переговорів треба залучити Росію.
 
«Ми повинні провести переговори з усіма сторонами, які зацікавлені або не зацікавлені в наближенні Україні до НАТО», сказав Президент України у своєму інтерв'ю AFP, маючи на увазі Росію, яка виступає проти українського членства в Альянсі.
 
Віктор Ющенко готовий залучити до перегововорів Європейський Союз або «цілу низку держав, якім довіряють обидві сторони»: «Якщо для забезпечення міжнародних гарантій необхідні треті сторони», щоб заспокоїти Росію з приводу вступу України в НАТО, «ми готові на це». Також ще раз висловив впевненість, що членство України в НАТО не становить загрози для Росії.
 
Пропозиція українського Президента безпосередньо залучити Москву до переговорів про вступ України до Північноатлантичного альянсу є кроком назад щодо його колишньої позиції. Однак Віктор Ющенко заперечив, що він готовий відійти від своєї західноорієнтованої політики на користь більш «прагматичного» курсу.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...