• Повторення грузинського сценарію в Криму не буде. Луценко

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 серпня 2008 року
Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає кавказький конфлікт небезпечним прецедентом, і закидає неправочинні дії всім його сторонам. І Грузії, яка застосувала зброю проти власних громадян, і Росії, яка порушила суверенітет сусідньої країни.

Юрій Луценко, керівник МВС України: «Нам надо не втягиваться в конфликт, кто бы нас на это не провоцировал. Перестать заниматься ультрапатриотической фразой, поддерживать независимость и территориальную целостность Грузии, не ссориться при этом с великими державами – Россией, Европой, Соединенными Штатами, и находить свой украинский интерес. Наращивать благополучие людей, которые должны гордиться Украиной».

Висловився Юрій Луценко і щодо звинувачень у державній зраді на адресу Юлії Тимошенко. Керівник МВС певен, що президент має привселюдно визначитися з цього приводу. Не можна жити у країні, де заступник голови секретаріату твердить, що прем’єр запроданець, - вважає міністр.

Нагадаємо, Андрій Кислинський закидає Тимошенко таємну співпрацю з Кремлем задля її підтримки на наступних президентських виборах. Тим часом СБУ повідомила про надходження з канцелярії керівника держави документів про діяльність уряду на шкоду національним інтересам.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...