• Україна на роздоріжжі?

  • П'ятниця, 20 лютого 2009 року
1 та 2 квітня у Києві в Національному Палаці Мистецтв «Україна» заплановано виставу всесвітньо відомої «Divine Performing Arts». Нарешті Києву випала висока честь приймати у себе таку почесну трупу.

На сьогодні ситуація докорінно змінилася. Артистам DPA по незрозумілим причинам затримують візи, перевищуючи усі строки закріплені регламентом, виникли проблеми із залом для глядачів, який чомусь знадобився адміністрації Президента. Складається враження, що це не випадковість. Якщо так, то хто за цим стоїть? Кому вигідно зірвати концерт?

Декілька слів про концерт

«И чувства добрые я лирой пробуждал»

Той факт, що мистецтво робить людей більш щирими, добросердечними і довірливими відомо всім. Але враження, яке справляє на глядачів шоу «Divine Performing Arts» (DPA) -  невимовне, у багатьох на очі навертаються сльози. Концерт DPA впливає на людей дивовижно. Дійсно, у цьому концерті така чарівна музика і співи, які несуть у собі стільки щирих почуттів, гармонії і краси, що пробуджує у людей найкращі людські якості. Недаремно О.С.Пушкін сказав: «И чувства добрые я лирой пробуждал». Люди виходять із зали для глядачів з чистою душею, немов знову народившись.

Без політики і вульгарності  

В наш час поклоніння  «золотому тельцю» важко не піддатися спокусі матеріальних зисків. Блиск золота і брязкіт монет підштовхує слабких людей до спокуси, до порушення службових інструкцій. Тим паче приємно дізнатися, що є артисти, які несуть чисте і величне мистецтво, без політики і вульгарності, без фонограми і непристойностей.  І хто ще може такому чинити перешкоди? Хто може сказати своє слово проти добра і справедливості, чесності і честі, благородства і благопристойності, які славляться у виставі? Хто проти добра?.. Хто проти правди?.. Хто проти моральної чистоти?.. Іншими словами ...  

Хто спонукає затримувати візи артистам?

Якщо подивитись, кому це вигідно.

Компанія  «Divine Performing Arts» народилась не у Китаї, а в Сполучених Штатах Америки, де поважають права людини. Вана заснована китайськими дисидентами, деякі з котрих виїхали з Китаю у часи «Великої культурної революції», інші - у часи репресій Фалуньгун. Але ж Фалуньгун починається з традиційної китайської культури, істинної культурі, яку передали на землю Боги. Це культура, яку китайці давно втратили. Китайська компартія руйнувала 5000-літню культуру, яка була заснована на праведності й вірі у Бога, на прагненні людини до добра і справедливості. Навіщо вона це робила? Щоб нав'язати свою «партійну культуру», засновану на брехні, боротьбі і насильстві, нестерпності і поклонінні матеріальним благам. Коли народ живе у відчутті страху - їм легко правити. Тому КПК зруйнувала совість китайців, знищила моральність, тим самим знищивши і культуру.

Коли компанія «Divine Performing Arts» стала відроджувати традиційну культуру Китаю, КПК стала чинити перешкоди. Це відбувається у різних країнах світу. Однак, не зважаючи на тиск китайської влади та їхні спроби перешкодити концерту, виступи «Divine Performing Arts» проходять з року в рік із зростаючим успіхом. Зовсім недавно закінчилось турне DPA у Кореї. Несамовиті спроби КПК зірвати концерт черговий раз провалились. Канада, Австралія, Європа відчули на собі тиск КПК, однак не піддалися цьому. Будемо сподіватися, що й Україна знайде в собі сили і мужність не підпасти під згубний вплив КПК.

Підписатися:

Коментарі