• У Києві смакували цьогорічну «Країну мрій»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 21 червня 2011 року

Цьогорічна презентація етно-фестивалю «Країна Мрій» відбулася сьогодні, 21 червня, у Києві у дворі перед музеєм Івана Гончара. Поки ініціатор фестивалю Олег Скрипка розповідав про те, чим буде цікавий фестиваль в 2011 році, українські письменники брати Капранови готували рибну юшку. В кінці презентації всі бажаючі змогли спробувати, якою ж буде цьогорічна «Країна Мрій» на смак.

Новинкою фестивалю буде кобзарський слем – неформальне змагання поетів за симпатію публіки. Розмови про нововведення підкріпили виступом молодих кобзарів – сестер-близнючок Одарки і Катерини Руголь та їх колеги Максима Мельника.

Організатори фестивалю підкреслили представлення на фестивалі культур різних національних меншин, що мешкають на Україні. В рамках «Країни Мрій» працюватиме книжкова виставка та відбудеться літературний фестиваль. Запрошена на презентацію тюрколог Тудора Арнаут прочитала «Заповіт» Т.Г.Шевченка у турецькому перекладі – відома письменниця, представниця народності гагаузів, займається перекладом віршів українських класиків. Пані Тудора розповіла, що коли працювала над перекладом віршів з «Кобзаря», то так полинула у цю справу, що навіть бачила Тараса Григоровича уві сні.

Майстер-класи народних майстрів традиційно проходитимуть на вже VIII фестивалі «Країна Мрій», а як це буде виглядати – показало мистецьке об’єднання «Вал», яке навчало техніці витинанки.

Олег Скрипка пообіцяв, що на цьогорічному фестивалі буде ще багато особливого, і звісно, все це – на тлі етно-музики.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...