• Уіло-Уіло — дивовижний готель всередині вулкана в Чилі

  • Ганна Аллен | Велика Епоха
    Неділя, 24 листопада 2013 року
У Чилі існує давня легенда, в якій розповідається про магічну гору, піднявшись на яку можна загадати бажання, і воно обов'язково збудеться. Можливо, саме ця легенда і підштовхнула до ідеї створити незвичайний готель.
Це місце розташоване у приватному заповіднику Уіло-Уіло (Huilo-Huilo). Він приваблює до себе не розпещених благами цивілізації, а тих, хто цінує незайману красу дикої природи. Найбільш незвичайний готель розмістився в недіючому кратері вулкана в печері. По схилах згаслого вулкана замість лави ллється освіжаюча вода.
Уявіть густий тропічний ліс з стрімкою гірською річкою, мальовничими скелями, водоспадами і безліччю диких мавп. І в гущі лісу Чарівний гірський будиночок (так називається готель). Вода, що стікає по схилах, зрошує соковиті ліани. Як тут не згадати казку Бажова «Хазяйка мідної гори», яка зберігала в горі свої численні багатства.
Єдиним входом в готель є підвісний міст. З вікон, прорублених у горі, відкривається панорама на вулкан Ареналь з засніженою вершиною. У найбільш незвичайному готелі 13 комфортабельних номерів. Кожному номеру дано назву одного з птахів, що водяться в цих місцях.
Для інтер'єру готелю використаний місцевий природний матеріал. Екзотичну ванну можна прийняти на відкритому повітрі в дуплі дерева, в оточенні густої тропічної зелені. У номерах є гарячий душ — наслідок геотермальної вулканічної активності.
Щоб постояльці не відчували себе в повній ізоляції від сучасних благ, є доступ до Інтернету. Для любителів незайманої природи пропонуються різні маршрути по мальовничих околицях. Можна спуститися на байдарці річкою, бродити стежками, які не зазначені на карті, вздовж річки і водоспаду Уіло-Уіло, насолоджуватися гірськими хребтами, слухати звуки нічних джунглів — зливаючись в одне ціле з унікальною природою. Якщо пощастить, можна зустріти полохливого оленя-крихітку зі зростом 35 см. Він ховається в густих заростях лісу.
Цей незвичайний готель є і найбільш екологічним у своєму роді. Під час його будівництва використовувалися тільки природні матеріали, взяті з місцевого заповідника (дерево, камінь, дупла дерев, що підлягають знищенню). Таким чином, його архітектура гармонійно асимілювалася з природним ландшафтом. Заповідні володіння Уіло-Уіло перебувають у числі екосистем планети, що зникають.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...