• Подорож до Карпат влітку: буйна зелень та чудові краєвиди

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 липня 2013 року

Чимало туристів сприймає Карпати як зимовий лижний курорт, та дарма: туристи з’їжджаються сюди і влітку.

До Карпатських гір приїжджають ті, хто любить насичений, активний відпочинок, хоче подихати свіжим повітрям, піднятись в гори та просто відпочити від шуму великих міст. Приємно радує і те, що харчуватись тут можна натуральними продуктами: на місцевих ринках можна купити домашнє молоко, сметану й навіть сир.

Дихайте глибше — повітря тут настільки чисте, що, можна сказати, лікувальне для міського жителя. Воду із гірських річок можна пити без кип’ятіння. А чимало трав, які ростуть в луках, можна заварювати в чай.

Місцеві туристичні агентства, розкладки яких можна побачити у багатьох містечках Прикарпаття та Закарпаття, подбали про те, щоб розробити для туристів насичені екскурсії. Вони пропонують поїздки на водоспади, походи в гори, катання на конях, відвідування місцевих музеїв, сплав по річках та багато іншого.

Екскурсії тривалістю в один день з виїздом вранці та поверненням увечері зазвичай коштують близько 120 гривень. Але в окремі дні туристичні агентства влаштовують «розпродаж», коли ціни на всі тури знижуються майже вдвічі.

В день виїзду, якщо ви їдете додому вечірнім потягом, екскурсії краще або не замовляти, або просити точно визначити час повернення, щоб не спізнитись на вокзал. Якщо ви вирішили поїхати в гори, з собою краще взяти вітрівку — на вершині може бути прохолодно.

Не забувайте також про зручне взуття. Ще краще, якщо воно буде водостійким — при підйомі в гору можна промочити ноги в росі або гірських річках.

Звичайно, в гори можна підійматись і без туристичної фірми: так можна не поспішати за групою і вдосталь насолодитись краєвидами.

Тож, якщо оберете місцем для літнього відпочинку Карпати — бажаємо гарної подорожі!

Корисний сайт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...