• Головні олімпійські надії України прибули у Ванкувер

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 3 лютого 2010 року

Першими ластівками у столиці Олімпійських ігор-2010 серед наших спортсменів стали біатлоністи.

Першими ластівками у столиці Олімпійських ігор-2010 серед наших спортсменів стали біатлоністи, які мешкають в горах, у Вістлері у заздалегідь замовлених будиночках на відстані 300 м від траси.

4 лютого, коли Олімпійські селища Ванкувера і Вістлера офіційно відкриються, команда перебереться в олімпійське помешкання.

"Ми успішно пройшли акредитацію – нам підтвердили участь всіх 47 спортсменів. Наразі приймаємо житло в Олімпійських селищах, де мешкатиме наша команда. Зокрема, у селищі Ванкувера олімпійці України розташуються в одно- та двомісних номерах чотириповерхового будинку. У нашому розпорядженні буде третій і четвертий поверхи, на першому будуть штабна кімната і медпункт", - повідомила шеф української місії Ніна Уманець, яка вже знаходиться у Ванкувері.

Стало також відомо, що український прапор у Олімпійському селищі у Ванкувері буде піднято 11 лютого в переддень церемонії відкриття о 17-00 за місцевим часом. Одночасно з Україною замайорять прапори Сполучених Штатів Америки та Чорногорії.

Зазначимо, що традиційна церемонія підняття державного прапора в Олімпійському селищі символізує готовність країни до участі в Олімпійських іграх.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри у Ванкувері пройдуть з 12 по 28 лютого. В них приймуть участь 47 українських спортсменів, які змагатимуться у 9 з 15 видів спорту.

За матеріалами: noc-ukr

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...