Кубок світу. Шемякіна виграла золото у Катарі

Українська шпажистка Яна Шемякіна завоювала золоту нагороду на етапі Кубка світу з фехтування в Катарі.

У чвертьфіналі Яна перемогла росіянку Євгенію Строганову 15:5, у півфіналі виграла в італійської спортсменки Бьянко Дель Каретто 15:12, а у фінальному двобої здобула перемогу над угорською спортсменкою Емесе Шаш 15:8.

В 1/8 фіналу вибула з боротьби Олена Кривицька, поступившись Дель Каретто 12:15.

Бронзова призерка чемпіонату світу в Анталії 2009 Анфіса Почкалова разом з подругами по команді Ксенією Пантелєєвою і Катериною Блохіною завершили свій виступ в 1/32 фіналу, завоювавши відповідно 39, 49 і 62 місця.

Найкращим результатом серед українських шпажистів стало 12 місце Ігоря Рейзліна, що поступився іспанцю Жозе Луїсу Абажо 10:15 і став 12-им.

В 1/16 фіналу завершилися змагання для Дмитра Карюченко й Богдана Нікішіна.

Ярослав Пономаренко, Анатолій Герей, Євгеній Миргородський і Олександр Димарь, які так само брали участь у турнірі, вибули з боротьби в 1/64 фіналу.

У командних змаганнях, які проходили паралельно з жіночим турніром, збірна українців, поступившись в 1/8 фіналу збірній Китаю 42:45, завоювала 14 місце.

За матеріалами: champion