Ольга Харлан підтвердила звання чемпіонки світу

Ольга Харлан завоювала титул чемпіонки світу серед юніорів з фехтування на шаблях. Фото надане прес-службою Національної федерації фехтування України.
Учора, 9 квітня, Ольга Харлан завоювала титул чемпіонки світу серед юніорів з фехтування на шаблях. Фінальний поєдинок Олі із спортсменкою з Китаю Чен Хіадонг закінчився з рахунком 15:13 на користь українки.

У півфіналі Харлан легко здобула перемогу над угоркою Бульдожо Олександрою 15:11. Проте найважчим для Ольги виявився поєдинок із співвітчизницею і подругою по команді Ніною Козловою: з перевагою у 2 удари (15:13) у важкій боротьбі пробилася Ольга в 1/8 фіналу. Про це повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

Для Ольги це не перша медаль на змаганнях такого рівня: торік Оля вже двічі завойовувала титул чемпіонки світу - в особистій і командній першості.

Одного удару не вистачило ще одній українці Ользі Жовнір для проходження в 1/8 фіналу: 14:15 поступилася Ольга Грегеріо Россела з Італії.

Неприємною несподіванкою став виступ цього дня українських рапіристів: Лопатенко Георгій, Юнес Клод і Погребняк Андрій вибувши з боротьби у 1/32 фіналу, зайняли відповідно 41, 42 і 43 місця, тоді як минулого року Георгій Лопатенко завоював на першості світу серед юніорів бронзу, а Погребняк Андрій є не тільки бронзовим призером першості Європи серед юніорів, але й неодноразовим призером і переможцем етапів кубка світу.

Нагадаємо, що юніорська першість світу стартувала сьогодні в місті Акіреалі (Італія), а з 6 до 8 квітня там же проходила першість світу серед кадетів.