Ніцца. Долгополов зупинив Феррера на порозі півфіналу

Сьогодні, 19 травня, в Ніцці (Франція) на турнірі АТР Open de Nice Côte d'Azur на відкритих кортах (грунт) з призовим фондом $ 641.700 проходять чвертьфінальні матчі.

Двадцять третя ракетка світу 22-річний українець Олександр Долгополов, посіяний під 5-м номером, переграв сьомого номера рейтингу АТР 29-річного іспанця Давида Феррера, посіяного першим, у трьох партіях з рахунком 6:4, 1:6, 7:5 .

Поєдинок тривав 1 годину 52 хвилини. Олександр виконав 6 подач навиліт, іспанець - 3. Обидва допустили по 3 подвійних помилки, обидва зробили по 4 брейка. Після цієї перемоги українцеві вдалося відкрити рахунок своїм перемогам в протистоянні з Феррером 1:3.

За вихід у фінал турніру Олександр Долгополов (5) зіграє з 69-м номером рейтингу АТР 29-річним румуном Віктором Ханеску, який вийшов у півфінал на відмову голландця Робіна Хаас (LL) - 6:2, 2:0, відмова.

Теніс. АТР. Open de Nice Côte d'Azur. Ніцца (Франція). Відкриті корти (грунт). Призовий фонд $ 641.700. 28 учасників.