• Долгополов виграв перший титул ATP у професійній кар'єрі

  • Неділя, 20 березня 2011 року

Українець Олександр Долгополов і бельгієць Ксав'є Малісс обіграли діючих Олімпійських чемпіонів швейцарців Станісласа Ваврінку і Роджера Федерера, щоб виграти парний титул на турнірі серії Мастерс BNP Paribas в Індіан-Веллс.

Фінальний матч Долгополов та Малісс, які вперше виступали разом, виграли з рахунком 6-4 6-7 (5) 10-7.

Кожен з тенісистів заробив 1000 рейтингових очок у парний рейтинг. Киянин підніметься в парному рейтингу майже на 140 місць, впритул підійшовши до TOP-50 парного рейтингу ATP.

На двох переможці отримали чек на 200 200 $. Після матчу українець і бельгієць заявили, що домовилися продовжити грати разом на європейській грунтовій серії.

Нагадаємо, що на шляху до титулу вони обіграли лідерів світового парного рейтингу американців братів Брайанів, а також фіналістів Відкритого чемпіонату США Роанна Бопанну та Айсама Куреші.

Парний титул в Індіан-Веллс став першим титулом ATP у професійній кар'єрі Долгополова. Для Малісса ця перемога стала п'ятою в кар'єрі. Крім того, на рахунку Ксав'є - парний титул на Ролан Гаррос, який він виграв разом зі співвітчизником Олів'є Рокю сім років тому.

Долгополов став першим представником України, який зумів виграти парний титул на турнірі серії Мастерс.

Раніше Андрій Медведєв чотири рази перемагав на турнірах Мастерс в одиночному розряді - тричі в Гамбурзі (1994, 1995, 1997) і одного разу в Монте Карло (1994).

Таким чином, Олександр Долгополов став першим українцем, якому підкорився турнір серії Мастерс за межами Європи.

За матеріалами: sapronov-tennis
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...