«Закарпаття» відібрало очки у «Шахтаря»

«Шахтарі» закінчували матч в Ужгороді удесятьох і не зуміли дотиснути «Закарпаття». 1:1 – бойова і почесна нічия для ужгородської команди.

Завдяки кадровому потенціалу є можливість у містера Луческу експериментувати. А з ким поекспериментуєш, як не із «Закарпаттям». Хоча зважаючи на зубастість підопічних Гамули, це теж був своєрідний ризик.

Хай там як, але сіли на лаву запасних Срна із бразильцями Жадсоном тв Ілсінью. Щоправда, лише до перерви. На другий тайм Мірча випустив на поле двох латиноамериканців, мабуть, невдоволений першотаймовим варіантом гри від своїх підопічних.

І справді тішитися «гірникам» не було чого. Порівнюючи з недавнім двобоєм «Шахтаря» з «Тулузую» – це, якщо говорити коротко, небо і земля. Некваплива гра, мала кількість красивих комбінацій, відсутність тотальної переваги – ці чинники вболівальникам команди з Донецька навряд чи сподобалися. Та й за ударами поворотах – 6:4 на користь ужгородців.

Хоча свій мінімум гості у першому таймі витиснули. Гай пробив зі штрафного, на допомогу прийшов рикошет від когось із захисників «Закарпаття» – і 0:1. Здавалося, що після цього господарі оговтатися не зможуть.

Але після перерви проблеми збільшилися у гостей. Через 5 хвилин після поновлення гри підопічні Гамули забили гол з кутового. Микуляк навісив, а Трішовіч у стрибку ударом голови спрямував м’яч у «дев’ятку» – Дуляй, який нібито міг врятувати команду від гола, навпаки, переправив м’яч у сітку – 1:1.

Ось тут уже не до експериментів. «Шахтарі» притиснули господарів поля до власних воріт, і моменти почали з’являтися. Однак, як слушно зауважують футбольні аналітики, ті самі гравці «Шахтаря» в євро кубках і у чемпіонаті України – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. А, може, це рівень нашого чемпіонату такий високий?..

«Гірники» кинули усі сили для того, щоб вирвати перемогу. Дальній удар Жадсона кулаками відбив воротар, м’яч після вистрілу Віліана у сантиметрах розминувся з «дев’яткою».

І забули в такому атакувальному пориві «гірники» про оборону. Довелося Чижову зривати атаку і завалювати «закарпатця» Давидова. Оскільки воротам «Шахтаря» загрожувала потенційно гольова небезпека – за фол останньої надії львівський арбітр Юрій Грисьо вилучив Чижова.

Закінчення гри вийшло досить веселим. Могли забити і футболісти «Шахтаря», «закарпатці» ж теж втратили свої нагоди під час стрімких контратак. У підсумку – нічия, яка дуже втішила місцевих уболівальників і розчарувала гостей.

«Закарпаття» – «Шахтар» – 1:1 (0:1)

Голи: Трішовіч (50) – Гай (37)

«Закарпаття»: Надь, Чижевський, Браїла (Донець, 72), Зотов, Болохан, Леандру, Трішовіч, Ґомес, Давидов, Микуляк, Біто

«Шахтар»: Худжамов, Кобін, Іщенко, Чижов, Шевчук, Левандовскі, Дуляй, Гай (Жадсон, 46), Віліан, Гладкий, Луїш Адріану (Ілсінью, 46)

Попередження: Іщенко (34), Кобін (44)

Вилучення: Чижов (77, фол останньої надії)

Арбітр: Ю.Грисьо

За матеріалами: turnir.com.ua