Шевченко приносить 'Динамо' перемогу над 'Оболонню'

Надзвичайно цікавим вийшло 7-е за ліком столичне дербі, в якому перемогу "Динамо" над "Оболонню" приніс Андрій Шевченко - 2:1.

Сьогодні у Києві футбольні вболівальники стали свідками другого за рангом столичного дербі. Лідер першості приймав команду, яку зараз очолює один з кращих гравців "Динамо" 90-х Юрій Максимов.

Найбільше напередодні гри цікавило, в яких же складах вийдуть на поле обидві команди. Адже через ряд причин вони оптимальними не могли бути. І тут у кожного клубу свої причини. На "Динамо" наступного тижня тижня очікує вкрай важливий поєдинок Ліги чемпіонів у Мілані проти "Інтера", тому наставник "біло-голубих" міг кількох гравців основи приберегти. До того, ж ряд футболістів "Динамо" напередодні провели важкі поєдинки за свої національні збірні, тому вони могли повністю не відновитись.

Та якщо Газзаєву є ким замінити тих же Шовковського, Хачеріді, Шевченка, то Максимову прийшлось добре поламати голову над складом. "Оболонь" навіть не назбирала достатньої кількості гравців на заявку. Капітан команди Сергій Рожок пропускав гру через перебір жовтих, відразу четверо орендованих у того ж "Динамо" не могли вийти на поле, стільки ж футболістів не грали через т. зв. "неотонову справу".

Та навіть незважаючи на такі втрати, "пивовари" просто так здаватись не мали наміру. Підопічні Максимова не цурались боротьби на кожному клаптику поля, та найважливіше, за першої ж ліпшої нагоди йшли вперед. Тай моменти в них виникали, чого вартує удар Сибірякова у штангу воріт Богуша. Небезпечно пробивав уже на доданих хвилинах першого тайму Васильєв після подачі кутового.

А от господарі поля ніби й контролювали м'яч, та чомусь справа до ударів рідко доходила. У першому таймі запам'ятався удар у ліву стійку Олега Гусєва, якого прекрасним пасом зі своєї половини поля вивів на побачення з Товтом Мілевський.

Незадоволений перебігом подій на полі, наставник чемпіона України вніс корективи у складі, випустивши Кравця й Нінковіча. При чому, заміна Алієва виглядала дивною, адже Олександр був одним із найактивніших на полі, як і Гусєв.

З початку другого тайму стало набагато гарячіше. Рахунок першої половини гри, звичайно, не влаштовував динамівців, тому вони почали нагнітати обстановку біля воріт Товта. Двічі непогано проходив своїм флангом Гусєв, та після його передач спочатку Ярмоленко не дотягнувся до м'яча, а згодом Кравець хотів забити п'яткою. Не судилось. А згодом на полі з'явився навіть Андрій Шевченко, якого Газзаєв навряд чи планував випускати.

А після цього "Динамо" ... ні, не забило, а пропустило. Центральний захисник гостей Сергій Яворський підключився на кутовий і невідпорним ударом під перекладинку відкриває рахунок -0:1. Та буквально у наступній атаці "Динамо" рахунок зрівняло, коли після удару Гусєва на добиванні зіграв Мілевський.

А вирішив долю матчу, звичайно, Шевченко. Для того він і виходив на поле. Андрій перед штрафною віддав направо Нінковічу й увірвався у штрафний майданчик, а Мілош філігранним пасом вивів Шеву на ворота - 2:1. Отож, пермога за лідером чемпіонату.

Ця перемога стала для "Динамо" шостою у семи матчах з "Оболонню", лише у прем'єрній грі "пивовари" зуміли зіграти внічию.