Астон Вілла і Манчестер Сіті розійшлися з миром. Фотоогляд

У понеділок у восьмому  турі англійської прем'єр-ліги  дві команди, що претендують на   Лігу чемпіонів,  зустрілися в Бірмінгемі.

Головною ж фігурою дня був півзахисник Гарет Беррі, який до минулого літа грав 12 років у "Астон Віллі", де в останні роки був її капітаном і лідером. Замінити Беррі Мартіну О-Нілл поки не вдається, і його місце займає то один, то інший футболіст. Ось і цього разу єдина перестановка у складі бірмінгемців стосувалася саме позиції центрального півзахисника, куди повернувся Стів Сідвелл. Одна зміна в порівнянні з минулим туром була і у складі "Сіті", де свою триматчеву дискваліфікацію відбув Еммануель Адебайор.

Матч розпочався досить жваво, і вже на перших хвилинах ледь не відбувся гол. Господарі розігрували кутовий, а захисник гостей Пабло Сабалета зрізав м'яч у власні ворота - Шей Гівен встиг зреагувати. Підопічні Марка Хьюза відповіли кількома розмашистими атаками, найгостріша з яких почалася на лівому фланзі. Вейн Брідж кинув у прорив Крейгу Белламі, той прострілював до воротарської, однак Адебайор махнув повз м'яча. На 15-й хвилині рахунок був відкритий. Стівен Уорнока виконав подачу від кутового прапорця, а Річард Данн, який дев'ять років відіграв у "Манчестер Сіті" і носив, як і Беррі, капітанську пов'язку, головою пробив ворота Гівена. У Данна є давня образа на колишній клуб, адже він не збирався змінювати команду, а йому просто дали зрозуміти, що в його послугах не зацікавлені.

Після забитого голу гравці "Астон Вілли" впевненіше заграли в обороні, не дозволяючи супернику діяти в своїй штрафній, а заодно видали кілька гострих контрвипадів. Лише наприкінці тайму під час розіграшу стандарту з подачі Беррі Еммануель Адебайор виграв повітря і пробив від  воротарської лінії, але Бред Фрідель парирував м'яч з-під поперечини.

Початок другого тайму також пройшов у перевазі "Астон Вілли", зокрема небезпечними ударами відзначилися Джеймс Мілнер і Річард Данн при черговому стандарті. Проте поступово гості перехопили ініціативу, і футболістам "Астон Вілли" довелося здебільшого відбиватися. До певного часу оборона господарів справлялася з атаками суперника, проте в одному з епізодів "Вілла" сама захопилася контрвипадами, в результаті чого отримала гол у відповідь. Стівен Айленд, який вийшов на заміну, проникаючої передачею вивів Адебайора в штрафну, той виклав снаряд під удар Крейга Белламі, який не схибив - 1:1.

Наприкінці зустрічі жодна з команд не стала ризикувати великими силами заради перемоги. Здавалося, що обидва тренери цілком згодні і на нічию, і хіба що при стандартних положеннях кожна із сторін могла вирвати заповітні три очки. Голів  глядачі "Вілли Парку" більше не побачили, і потенційні претенденти на лігочемпіонскі путівки втратили по два очки. Причому, ця нічия стала вже п'ятою у турі, хоча у попередніх семи турах було зафіксовано лише чотири нічийних результати. "Манчестер Сіті" знову зрівнявся за очками з "Тоттенхемом" і розташувався на третьому рядку, "Астон Вілла" ж поки сьома.

"Астон Вілла" - "Манчестер Сіті" - 1:1 (1:0).

Голи: Данн, 15 - 1:0, Белламі, 68 - 1:1.

"Астон Вілла": Фрідель, Коллінз, Данн, Уорнока, Куелляр, Сідвелл, Петров, Янг (Рео-Кокер, 82), Мілнер, Агбонлахор, Кар `ю (Хескі, 69).

"Манчестер Сіті": Гівен, Лескотт, Туре, Брідж, Сабалета, Беррі, Де Йонг (Айленд, 50), Райт-Філліпс, Белламі, Тевес (Санта Крус, 69), Адебайор.

Суддя: Майк Дін.

Попередження: Петров, 22 - Де Йонг, 35, Райт-Філліпс, 58.
5 жовтня. Стадіон "Вілла Парк" (Бірмінгем). 37 924 глядача.

За матеріалами: euro-football.ru

Астон Вілла - Манчестер Сіті фото:Jamie McDonald,Clive Rose /Getty Images Sport