«МЮ» зіграв внічию з «Сандерлендом». Фотоогляд

У 8-му турі англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» на останніх секундах врятував свою гру із «Сандерлендом» - нічия 2:2.

Гості з перших хвилин показали підопічним Алекса Фергюсона, що вони приїхали на «Олд Траффорд» з надією отримати очки. Вже на 7-й хвилині Даррен Бент скористався пасом Лі Каттермола і відправив м'яч точнісінько в кут воріт, які захищав Бен Фостер. Господарям знадобився якийсь час, щоб оговтатись після такого початку. Втім, по-справжньому небезпечних моментів біля воріт «Сандерленда» до кінця першого тайму так і не було.

На початку першого тайму Дімітар Бербатов зрівняв рахунок ударом в падінні. Але «коти» знову вийшли вперед завдяки зусиллям Кенвіна Джонса.

Надалі «Сандерленд» грамотно оборонявся і у чемпіона було мінімально шансів задля того, аби зрівняти рахунок. Але підопічним Фергюсона допомогли самі гості. Вже під час додаткових хвилин захисник «Сандерленда» Антон Фердінанд «відгукнувся» на удар Нані і, виставивши ногу, зрізав м'яч у власні ворота. В результаті бойова нічия - 2:2.

Таким чином, лондонський «Челсі» отримав відмінного шансу стати одноосібним лідером чемпіонату у разі завтрашньої перемоги над «Ліверпулем».

Чемпіонат Англії, 8-й тур

«Манчестер Юнайтед» - «Сандерленд - 2:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Бент (7), 1:1 - Бербатов (51), 2:1 - Джонс (59), 2:2 - Фердінанд (90 +2, автогол)