Блискуча «Барса» динамівцям не по зубах. Фотоогляд

Команда Валерія Газзаєва зазнала першої поразки в груповому турнірі.

Напередодні матчу відчувалось хвилювання. Спогади 12-річної давнини зігрівали душу, так само як і старт «Динамо» у цій лізі. Тішить, що у нас ще є люди, які пам'ятають славні часи Шевченка та Шовковського (Олександр несподівано добре виглядає у воротах, хоча без традиційних помилок не обходиться). Нарешті, «Рубін» з «Інтером» порадували, зігравши внічию. Моуріньо не взяв Казань (він ледве зробив звідти ноги), а це означало, що, як би не закінчилася наша гра в Барселоні, мінімум друге місце після другого туру «Динамо» було забезпечено.

Кияни вийшли на поле з палаючими очима. Особливо мужньо виглядав Шевченко, який одним тільки своїм мужнім виглядом мав наводити жах на каталонців. А ще - хоч по Андрію цього не скажеш - сьогодні нашому легендарному форварду виповнилося 33 роки. Отже Шева був більш ніж налаштований.

На початку суперники обмінялися моментами, причому випад «Динамо», що завершився неточним пострілом Маграо, був, мабуть, навіть більш небезпечним, ніж перші атаки «Барселони». Але дуже скоро господарі приборкали пориви динамівців і встановили тотальний контроль над м'ячем і над ситуацією в цілому.

Підопічні Гвардіоли без зайвого сорому комбінували недалеко від карної зони, періодично намагаючись «розрізати» оборону «Динамо». Каталонці методично розхитували редути динамівців. Ін’єста на лівому фланзі обійшов Єременка, який намагався заплести ноги півзахиснику «Барси» у карній зоні - пронесло, не потрапив. Невдовзі по тому ж лівому краю здійснив рейд Ібрагімович. Швед легко прибрав двох суперників, і динамівцям ледве вдалося зупинити суперника, який розігрався не на жарт.

Між тим, на 21-й хвилині «Динамо» дуже не пощастило. Після розіграшу стандарту Мілевський гостро прострілив, і Юссуфу не вистачило лише трішки, аби замкнути простріл. «Барса» винесла м'яч подалі, а чергувавший там Вукоєвич здорово пробив – на жаль, після рикошету м `яч пішов за лінію воріт не там, де, власне, самі ворота.

А потім «Барса» забила. Мессі по правому краю увійшов до штрафної (Ярмоленко цілком міг перехопити пас Ін’єсти на аргентинця, але чомусь не зміг), змістився в центр і точно пробив у ближній кут - Шовковський був безсилий. Після цього господарі практично нічого не дозволяли супернику, закривши киян на їхній половині поля. Наприкінці тайму голкіпер «Динамо» двічі по-справжньому врятував свою команду, впоравшись з ударами Мессі і Ібрагімовича. Але ж «Динамо» навіть гол забив наприкінці тайму, втім його не зарахували через офсайд ...

Щоб українська команда не нудьгувала, на самому початку другого тайму «Барселона» відновила атаки, які практично неможливо було зупинити. Ну хіба може якщо «гранатово-сині» самі помиляться, тоді можна на щось сподіватись ... Вже на 46-й хвилині Ібрагімовіч пробивав головою з близької відстані - Шовковський правильно вибрав позицію і накрив м'яч.

«Барселона» вела гру. Підопічним Валерія Газзаєва коштувало героїчних зусиль долати загрози, які раз у раз виникали завдяки вигадникам Мессі і Хаві. Треба віддати належне динамівцям - оборону вони тримали самовіддано і досить надійно. Інша справа, що треба було відіграватися, а «Барса» не давала жодних шансів.

На жаль, динамівці пропустили ще один гол. Педро Родрігес пробив у кут киян, зробивши рахунок 2:0.