Динамо везе з Мілана нічию.ФОТООГЛЯД

Показавши одну із своїх найкращих ігор за останні роки у єврокубках, київське "Динамо" на виїзді зіграло внічию з чемпіоном Італії "Інтером" - 2:2.

3-я хвилина – Ярмоленко міг залишитись один перед воротами, та не встиг на передачу.
4-а хвилина – після подачі кутового з правого флангу Маграо Мілевський головою скидує на дальню штангу і Ярмоленко не влучає по м’ячу, втративши стопроцентний момент.
5-а хвилина – ГОЛ!!! Маграо подає штрафний,і Тарас Михалик пробиває точно у нижній кут воріт Хуліо Сезара – 1:0. “Динамо» попереду.

Таким приголомшливим вийшов початок матчу на «Джузеппе Меацца». На полі була одна команда – київське «Динамо». Імениті зірки господарів, сподіваючись взяти гостей «голими руками», такого від підопічних Газзаєва не сподівались.

Чи могли ми собі таке уявити ще перед матчем? Навряд. Були певні побоювання, адже відомо, що з італійськими командами ми грати не вміємо. До того ж, не стерлися в пам’яті події кількарічної давності, коли кияни грали з тим же «Інтером». Грали непогано, але у двох матчах взяли тільки очко.

Були певні побоювання й за останній рубіж. Травма основного кіпера українців цього сезону Шовковського не давала Газзаєву вибору – у воротах мав стояти Богуш. Хоча практики у нього зараз небагато.

Ці яскраві перші хвилини вселили надію на позитивний результат. Попри те, що м’яч контролювали футболісти з Мілану, кияни діяли спереду дуже гостро, а ззаду – дуже надійно. На жаль, єдина помилка оборони привела до гола у наші ворота. Та тут помилилась уся команда. Відразу 7 чоловік пішло в атаку, однак неточна передача Маграо у штрафний бразильського стража воріт призвела до «оборотки». Снейдер віддав на захисника Лусіо, той відразу ж відпасував Станковічу й серб використовує вихід віч-на-віч – 1:1. А якби Богуш не вийшов так далеко за межі штрафного? Якби.

Та ця ударна 10-хвилинка, коли активізувався «Інтер», швидко минула. Тепер черга знову була за киянами, котрі зуміли вдруге у поєдинку вийти вперед завдяки майже двометровому Лусіо. Бразилець «скористався» філігранним навісом Маграо – 2:1 на користь гостей. Ще у першому таймі запам’ятався фірмовий удар головою Шевченка після пасу Єрьоменка, цього разу рідні колись ворота для Андрія щасливими не стали.

Таким же цікавим та напруженим вийшла й друга 45-хвилинка. Незадоволений діями Мунтарі, Моуріньо змінює його на Суазо, Газзаєв все залишив без змін. З перших же хвилин «інтерісті» ринулись вперед й майже відразу зрівняли рахунок завдяки удару Самуеля, котрий підключився на розіграш кутового. Алмейда за ним не встиг.

Цей гол, на щастя, негативно на наших футболістів не вплинув. "Динамівці" , як і у першому таймі, розривали господарів на контратаках. Нінковічу лише трішки не вистачило, щоб втекти від Лусіо. Дуже активним був Андрій Шевченко, який провів, безперечно, один із найкращих своїх матчів після повернення до Києва. Міг Шева стати й героєм матчу, якби скористався з дитячої помилки того ж Лусіо (однозначно, головний антигерой зустрічі).

Мали кілька моментів й італійці. Не можна не згадати удару Єто'О, який опинився неприкритим у штрафному "Динамо". Міг нас "поховати" й Суазо, та пробив повз ворота.

В обопільних атаках пройшли й останні хвилини. Арбітр додав 4 хвилини і на 2-й доданій хвилині серце українських вболівальників завмерло. Дякувати Богу, гол Суазо забивав не за правилами, перед тим лінійний арбітр зафіксував офсайд.

Все, Аткінсон дає фінальний свисток. На полі "Інтера" зафіксовано бойову нічию - 2:2. Як буде за два тижні у Києві?