• Дженсон Баттон - чемпіон світу!ФОТООГЛЯД

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 18 жовтня 2009 року

Новим чемпіоном світу у класі "Формула-1" став Дженсон Баттон на "Брауні".

Можливим це стало завдяки його п'ятому місці на Гран Прі Бразилії. Завадити британцю могли Баррікелло та Феттель, але цього не сталося. А "Браун" у першому своєму сезоні виграв "Кубок конструкторів".

Гран Прі Бразилії невдало розпочалося відразу для п'ятьох пілотів. І якщо Ковалайнен і Райкконен гонку змогли продовжити, то Алонсо, Сутіль і Труллі вибули. Останні двоє боролися за позицію і після контакту обох розвернуло. А Фернандо опинився не у той час не у тому місці, і Сутіль за інерцією врізався у болід "Рено".

Відразу після цього епізоду на трасі з'явилася машина безпеки. Ковалайнен, який мав контакт з Феттелем, і Райкконен, який зламав переднє антикрило об колесо Веббера, користуючись цим, заїхали на піт-стоп. Хейкккі вирішив не очікувати поки йому дозволять їхати і рушив, вирвавши дозаправочний шланг. Зі шлангу полилося паливо і Кімі, який вирушив за болідом "Макларена", охопило полум'я! Щоправда, ненадовго.

Що ж до лідерів, то Баррікелло успішно почав гонку і закріпився на першому місці. Але під час першого піт-стопу Веббер "пересидів" Рубенса і випередив пілота "Брауна". Зазначимо, що Баррікелло "пересидів" також і Кубіца. А Веббер впевнено доїхав першим до фінішу. Це його друга перемога цього сезону.

Ближче до середини гонки проблеми виникли у Хайдфельда та Росберга і завершилося це в обох випадках сходами. Потім вилетів і Накаджіма, який вперто боровся з іншим японцем Кобаясі.

У другій частині гонки Баррікелло намагався відіграти очки у Баттона, але прокол за декілька кіл до фінішу не дав це зробити Рубенсу. І у підсумку Дженсон Баттон став чемпіоном світу!

Чудову гонку провели Хемілтон і Феттель, які фінішували третім і четвертим відповідно. Це при тому, що стартували вони із другого десятка. Також варте уваги друге місце Роберта Кубіци.

За матеріалами:champion.com.ua
 
{mospagebreak}
 
{mospagebreak}
 


 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...