Україна провалила гру проти Франції

У товариському матчі збірна Франції в Донецьку в кінцівці буквально «розірвала» команду України - 4:1.

У порівнянні з грою проти Узбекистану (2:0) Олег Блохін на матч проти Франції виставив більш ніж на половину інший склад. Місце у воротах зайняв П'ятов, а лінію захисту наші тренери вирішили побудувати повністю з гравців «Шахтаря». У півзахисті ж з перших хвилин з'явилися Ротань і Назаренко, на вістрі атак тепер опинилися здорово відігравший у Києві Воронін і Девіч. Лоран Блан вирішив повністю змінити склад, який виходив у відбірковому матчі до Євро-2012 з білорусами (1:1).

Перші 30 хвилин пройшли за рівної гри, команди, було видно, вже більше думають про відпустку, ніж про гру. А ось ближче до кінця тайму стало пожаркіше, в першу чергу біля воріт Манданда. Українці провели кілька непоганих атак (відзначимо дві дії Девіча і неточний удар), а неточний удар метрів з 20-ти Гусєва цілком міг стати результативним. Не пощастило. А вже в додатковий час Гамейро міг пробити П'ятова, але наш воротар проявив свою майстерність.

Другий тайм пройшов веселе. Вже на 53-й хвилині господарі вийшли вперед. Ротань поборовся за м'яч, віддав Вороніну, а Андрій відпасував Тимощуку. Перед Анатолієм була вільна зона і він зважився на удар метрів з 35-ти - Манданда залишився не при справах.

На жаль, рахунок цей продержався всього кілька хвилин. Найнебезпечніший в атаці французів Гамейро пройшов нашу оборону і розстріляв Пятова.

У середині другої 45-хвилинки Блан почав випускати на поле своїх основних гравців і це принесло успeх. Та ще й який! За останні 6 хвилин гри (з урахуванням добавленного часу) гості забили відразу три м'ячі у ворота Пятова. Двічі відзначився Мартен і ще раз забив Кабул. 1:4 - такого рахунку не очікував ніхто.

Україна - Франція - 1:4 (0:0)

Голи: Тимощук, 53 - Гамейро, 57, Мартен, 87, 90 +2, Кабул, 89.

Україна: П'ятов, Шевчук, Кучер (Хачеріді, 33), Іщенко, Кобін, Тимощук, Ротань, Назаренко (Кожанов, 62), Гусєв (Гусєв, 74), Девіч (Селезньов, 69) Воронін (Мілевскій. 60)

Франція: Манданда, Евра, Кабул, Сахо (Абідаль, 76), Ревейєр, Кабай (Мартен, 76), Мвіла, Матюіді (Діабі, 77), Менез (Малуда, 64), Ремі (Бензема, 64), Гамейро (Рібері , 64).

За матеріалами: turnir