'Шахтар' завершив свої виступи в Лізі Чемпіонів перемогою

АПОЕЛ - Шахтар Фото: Getty Images Sport
У заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на Кіпрі обіграв АПОЕЛ 2:0.

Вже на 12-й хвилині матчу "Шахтар" міг вийти вперед, проте Луіс Адріано не зміг реалізувати пенальті. У другій половині зустрічі Адріано вдалося реабілітуватися, після прострілу В'ячеслава Шевчука з лівого флангу відправив м'яч у сітку 0:1.

Зміцнити свою перевагу "Шахтар" зміг на 78-й хвилині, Фернандіньо дальнім ударом влучив у площину воріт, голкіпер удар парирував але прямо на Селезньова і той переправив м'яч у дальній кут 0:2.

Таким чином донецька команда попрощалася з єврокубками до наступного року.

АПОЕЛ - Шахтар 0:2

Голи: Адріано, 62, Селезньов, 78

АПОЕЛ: Пардо, Паулу Жорж, Пурсайтідес, Яхіч, Олівейра, Олександру, Нуну Мораіш (Белаід, 61), Марсін, Хараламбідес (Адорно, 78), Трічковскі, Мандука (Соларі, 69)

Шахтар: Рибка, Кучер, Срна, Шевчук, Ракицький, Хюбшман, Фернандіньо (Селезньов, 73), Коста, Мхітарян (Морено, 84), Вілліан (Едуардо, 78), Адріано