«Шахтар» обіграв «Рому» в Італії

Донецький «Шахтар» на виїзді здобув перемогу над «Ромою» (3:2) у першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів.

Команди розпочали поєдинок не поспішаючи. Цікавіше стало ближче до середини тайму. На 28-й хвилині зустрічі «Рома» вийшла вперед. Затяжна атака «Роми» завершилася навісом Родріго Таддеї з кута штрафної площі на дальню штангу, де вище всіх вистрибнув Сімоне Перротта, який і відправив снаряд у сітку воріт.

Відігрався «Шахтар» буквально за хвилину. Бразилець Жадсон наважився на удар з-за меж штрафного, м'яч рикошетом влетів у сітку воріт Доні.

Через сім хвилин «гірники» знову розписалися у воротах римської команди. Зробив це ударом практично з лінії штрафної площі бразилець Дуглас Коста.

На 41-й хвилині матчу рахунок став 3:1 на користь «Шахтаря». Йон Арне Ріїсе помилився на лівому фланзі захисту, м'яч підхопив Дуглас Коста, який дійшовши до краю штрафного, видав точний пас на ніким не прикритого в центрі штрафної Луїса Адріано, який і відправив м'яч у ворота.

Крапку ж у матчі на 61-й хвилині зустрічі поставив Жеремі Менез. В оточенні кількох гравців «Шахтаря», форварду «Роми» вдався чудовий удар з лінії штрафної в саму дев'ятку воріт Андрія П'ятова.