'Карпати' втратили перемогу над 'Галатасараєм'

2:2 - результативна нічия на користь "Карпат". Однак львів'яни повинні були доводити справу до перемоги.

Львівські "Карпати" зіграли в результативну нічию з турецьким "Галатасараєм" у першому матчі плей-оф раунду Ліги Європи.

З перших хвилин львів'яни захопили ініціативу і стали створювати небезпеку біля воріт суперника. І нарешті на 34-й хвилині Сергій Кузнецов відкрив рахунок. Голодюк віддав передачу на хід Кожанову, той прострілив зліва у воротарський майданчик і Кузнецов сходу відправив м'яч у ворота.

Через шість хвилин Сергій Зеньов подвоїв перевагу львів'ян. Комбінація Худоб'як - Кожанов. Останній, пройшовши до чужих воріт, скинув м'яч під навіс Голодюку. Олег прострілив і на дальній стійці Зеньов ударом в дотик відправив м'яч у сітку.

На початку другого тайму львів'яни повинні були доводити справу до розгрому, але не реалізували два гарних моменти. Після цього прокинувся "Галатасарай".

Турки осіли на половині поля українців і двічі зуміли засмутити львів'ян. Обидва м'ячі забив чеський нападник Мілан Барош. На 59-й хвилині після навісу зліва в карний майданчик неприкритий Барош відправив м'яч у правий кут воріт. А за чотири хвилини до кінця гри Харрі К'юелл прострілив зліва і Барош з метра вніс м'яч у ворота.

На 2-й компенсованій хвилині львів'яни ледве не піймали суперника на контратаці, але після дальнього удару Худоб'яка м'яч просвистів поруч зі стійкою.

2:2 - результативна нічия на користь "Карпат", але могло бути значно краще.

Гра-відповідь відбудеться 26 серпня у Львові.