• Україна відмовилась від проведення Євробаскету-2015

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 березня 2014 року

Оргкомітет Євробаскету-2015 офіційно заявив про неможливість проведення чемпіонату Європи з баскетболу в Україні через інтервенцію Росії на українську територію.

«Я не уявляю, як за політичних та економічних обставин, що сьогодні сталися, можна вести підготовку до Євробаскету-2015, адже це ― тривалий і складний процес. Він передбачає і системне планування, і цілий комплекс організаційних заходів, а також вимагає консолідованих зусиль тисяч людей», ― зазначив голова оргкомітету Євробаскету-2015 Маркіян Лубківський.

У той же час він висловив надію, що ситуація в Україні стабілізується, а всі економічні та політичні питання будуть врегульовані, що дозволить приватним інвесторам завершити будівництво арен в українських містах, які мали приймати чемпіонат.

Нагадаємо, Україна отримала право на проведення фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році в лютому минулого року, після чого в країні був створений Координаційний комітет з підготовки та проведення Євробаскету-2015 у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та Одесі.


Читайте також:

Україна отримала право провести Євробаскет-2015

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...