Українські спортсмени здобули 15 медалей на Паралімпіаді-2014

Збірна України взяла вже 15 медалей на Паралімпійських Іграх у Сочі. Сьогодні біатлоністка Олена Юрковська завоювала бронзову медаль на дистанції 12,5 км сидячи.

На чотирьох вогневих рубежах українська спортсменка жодного разу не промахнулася і фінішувала на 41:31 хвилині, поступившись німці Ані Вікер (завоювала друге «срібло») і росіянці Світлані Коноваловій (фінішувала з кращим результатом ― 40:44 хвилин).

Це вже друга медаль Юрковської на Паралімпіаді-2014. Днями раніше вона виграла «бронзу» на дистанції 6 км сидячи.

Нагадаємо, вчора українці взяли три трофеї у змаганнях для тих, хто має вади зору: одне «срібло» (Юлія Батенкова) і дві «бронзи» (Максим Яровий та Оксана Шишкова). Найбільше нагород дісталося росіянам, повідомляє прес-центр НПКУ.