• Сімферопольська «Таврія» збирається переходити до російської футбольної Прем'єр-ліги

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 березня 2014 року

Генеральний директор сімферопольського клубу «Таврія » Олександр Бойцан заявив, що українська команда готова перейти грати в чемпіонат Росії, якщо їх приймуть у російську прем'єр-лігу.

«Поки „Таврія“ є членом Федерації футболу України та української прем'єр-ліги. Зараз йде перехідний період, тому доти, поки не будуть підписані документи і юридично все оформлено, ми будемо проводити матчі, що залишилися, в штатному режимі. Звичайно, не хочеться грати у другому дивізіоні. Все ж „Таврія“ ― клуб з великими традиціями і перший чемпіон незалежної України. Сподіваюся, що кримські команди незабаром візьмуть участь в чемпіонаті Росії», ― цитує «Радянський спорт» побажання Олександра Бойцана.

У свою чергу, генеральний секретар Російського футбольного союзу Анатолій Воробйов сказав учора в інтерв'ю «Чемпіонату», що їхня футбольна федерація вирішить питання приєднання кримських клубів до російської першості після завершення всіх політичних процедур, а вони, за його словами, закінчаться не скоро.

Нагадаємо, 16 березня в Криму пройшов референдум зо приєднання півострова до Російської Федерації. Сьогодні Володимир Путін затвердив анексію Криму. На півострові базуються дві команди української Прем'єр-ліги: «Таврія» і «Севастополь».


Читайте також:

21-й тур Чемпіонату України: «Таврія» програла «Динамо»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...