Кубок світу зі стрибків на батуті: «срібло» та «бронза» в українській скарбничці

Другий етап Кубка світу зі стрибків на батуті завершився в Іспанії, місті Альбасете.

Марина Кийко / Наталя Москвіна. Фото: sportonline.ua
Жіночий дует Марина Кийко / Наталя Москвіна завоювали срібні медалі в синхронних стрибках на батуті з результатом 44,200 балів, відставши від команди Білорусі на 4 бали, бронзові медалі у пари зі Швейцарії - 42,800 балів.

В індивідуальних стрибках на батуті «золото» і «срібло» у китайської спортсменки, «бронза» - у канадської. Марина Кийко в індивідуальній першості посіла сьоме місце з результатом 53,895 балів.

Чоловічий дует Максим Волянський / Дмитро Бедевкін в синхронних стрибках на батуті завоювали бронзові медалі з результатом 47,700 балів.

На першому місці французька пара, яка набрала 49,900 балів, на другому - китайська, з результатом 49,300 балів.

Акробатика на батутах - це дуже захоплюючий і красивий вид спорту, дає можливість удосконалити своє тіло не тільки на професійному рівні, але навіть в аматорському варіанті.