• Чісору та Хея можуть дискваліфікувати за бійку у конференц-залі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2012 року
Британським великоваговим боксерам Дереку Чісорі та Девіду Хею загрожує дискваліфікація за бійку, яку вони влаштували вчора на прес-конференції в Мюнхені. Про це заявив генеральний секретар Ради Великобританії з контролю за боксом Роберт Сміт.
Чісору та Хея можуть дискваліфікувати за бійку у конференц-заліВ інтерв'ю Бі-бі-сі глава контролю за боксом заявив, що його організація може оштрафувати, тимчасово дискваліфікувати, або зовсім позбавити британських спортсменів боксерських ліцензій.
Інцидент стався на прес-конференції в Мюнхені після бою. Як передає Boxing Scene, Хей був засмучений заявою менеджера Кличка про відмову від подальшого співробітництва з британцями. Чісора втрутився в розмову і назвав Хея «посміховиськом». Відбулася словесна перепалка, і слідом за цим боксери влаштували бійку прямо в залі прес-конференції.
У бійку вплуталися представники спортсменів. У хід пішли пляшки і штатив від відеокамери. У результаті менеджер Хея Адам Бут отримав пляшкою по голові, можливо, від Чісори, який тримав її в руці.
Пізніше німецька поліція затримала Чісору в аеропорту і після семи годин допиту відпустила без пред'явлення звинувачень. Допитати ж Хея їм не вдалося, оскільки той встиг покинути Німеччину.
Між тим, брати Кличко заявили, що більше не мають наміру битися з цими британськими боксерами, назвавши їх «хамами» і сказавши, що чемпіони так себе не ведуть.
Нагадаємо, 17 лютого під час «поєдинку поглядів» після зважування Дерек Чісора несподівано вдарив Віталія Кличка по щоці. За свою витівку британець тепер заплатить €50 тисяч штрафу. Але і це не збавило агресивний запал темношкірого спортсмена: перед боєм він плюнув в обличчя водою присутньому на матчі Володимиру Кличку.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...