• У Москві пройшла акція на підтримку прийняття резолюції ПАРЄ

  • Четвер, 26 січня 2006 року
 
У Москві 21 січня 2006 року пройшла акція біля Посольства Швеції на підтримку прийняття резолюції "Необхідність міжнародного засудження злочинів комуністичних тоталітарних режимів", висунутої на розгляд Ради Європи 14 грудня 2005 року групою європейських політиків під керівництвом шведського парламентаря Горана Ліндбледа.

Група громадян подала лист послу Швеції з наміром висловити підтримку уряду цієї країни щодо прийняття даної резолюції, в якому висловила сподівання на співпрацю Росії та Швеції у напрямку розвитку демократії та перегляду наслідків панування комуністичних режимів у посттоталітарних державах.

Кореспонденти газети «Велика Епоха» взяли інтерв'ю у деяких учасників акції:

Кор..: Скажіть, будь ласка, з якою метою ви сюди прийшли?

Бруг Євген: Тут, біля Посольства Швеції, представники КПРФ напередодні провели акцію протесту проти підписання резолюції. Я прийшов, щоб підтримати шведський Уряд, шведське Посольство, шведських політиків, які будуть голосувати за прийняття цієї резолюції, і своєю присутністю показати, що Росія не є комуністичною країною, і не всі російські люди думають так, як комуністична партія. Я хочу подякувати шведським парламентарям за такий проект резолюції, подякувати Горану Ліндбледу за його доповідь, і сказати, що комунізм повинен бути засуджений.

Сурова Зоя: Мені 65 років, я належу до повоєнного покоління і знаю на прикладі моїх сусідів про незліченні жахи страшного часу комуністичного минулого. Коли під'їжджала машина «Чорний ворон» когось забирати, всі були вкрай налякані: біля якого будинку вона зупиниться…Навіть зараз хочеться плакати...

Я хочу підтримати шведських правозахисників, які виступають за те, щоб ці злодіяння більше не повторювалися, щоб люди могли спокійно спати, працювати, виховувати своїх дітей і не думати про погане майбутнє.

Орленко Зоя: Мої батьки і я сама жили при тоталітарному режимі. Багато чого пережили. Я прийшла до шведського Посольства подякувати за те, що вони виступили ініціаторами, щоб спонукати світову громадськість засудити тоталітарні комуністичні режими, щоб вони ніколи не виникли знову в якій-небудь країні, щоб люди більше не переживали весь той жах і страхіття, що довелося пережити нашій країні.

Захід біля посольства був спробою закликати російських громадян висловити свою позицію стосовно наслідків комуністичних режимів, що може стати, на думку її організаторів, переломною віхою в історії людства.

 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...