• Китайці – переможена нація. Виступ на форумі «Дев'ять коментарів про Комуністичну партію» в Сіднеї

  • П'ятниця, 20 січня 2006 року

Вдень 7 січня в Ратуші Parramatta, розташованій в західній частині Сіднея, відбувся форум «Дев'ять коментарів про Комуністичну партію».

Шановні гості та відвідувачі форуму брали участь в обговореннях, зосереджених на темі "Правда стоїть за бурхливим розвитком Китаю". Нові погляди пролили світло на деякі події і розкрили таємниці, що стоять за пануванням Комуністичної партії Китаю (КПК). Професор з права Юань Хунбін вразив аудиторію, заявивши, що китайці виявилися переможеною нацією. Нижче слідує його виступ.

"Ми живемо на своїй землі, але, проте, не маємо свободи думки, свободи слова або свободи віри. Піддаючись образам і приниженням у себе на батьківщині, ми втратили людську гідність.

Головна причина цього полягає в тому, що Китай більше не належить китайцям. Китай став політичною і ідеологічною колонією Марксизму. У духовному і політичному сенсі, китайці – раби".

"Конституція Китаю ясно заявляє, що Марксизм повинен бути керівною ідеологією більше мільярда чоловік. Що під цим розуміється? Це означає, що ця країна, використовуючи варварські заходи, повинна примусити кожного громадянина пасти ниць перед іноземною ідеологією".

"Деякі говорять, що єврейський народ – один з найбільш багатостраждальних у світі внаслідок того, що за декілька тисяч років втратив свою батьківщину. Без батьківщини євреї розуміли, що виявилися переможеними. Але, навіть розчинившись у величезному світі, вони продовжували зберігати віру у відродження своєї країни.

Чим глибше ставали їх страждання і муки від втрати батьківщини, тим сильніше виникало бажання відновити країну, яка у них була. Після Другої Світової війни страждання євреїв збудили співчуття усіх людей, і Організація Об'єднаних Націй погодилася допомогти у відновленні їхньої нації. Як тільки нація втрачає свою батьківщину, це викликає втрату її емоційного коріння, самосвідомості і людської гідності.

"У китайців історія ще сумніша, оскільки ми ще не усвідомили, що виявилися переможеною нацією. Сьогодні Китай – політична і ідеологічна колонія Марксизму. Ті, хто управляють Китаєм, не сини і дочки китайської нації, а нащадки Марксизму-Ленінізму. Не дивлячись на китайську зовнішність, вони вже продали свої душі злій теорії, заснованій на ненависті і насильстві, що бере своє походження в Германії".

"Отже, кожен добросовісний китаєць, який все ще любить свою батьківщину, знаходиться перед серйозним національним звершенням. По суті, відродження нашої країни – це вигнання з наших розумів Марксизму-Ленінізму і відродження китайської нації. Якщо ми не зможемо відновити батьківщину, яка мала би належати нам, китайцям, ми ніколи не знайдемо свободи думки, віри і основних людських прав, тому що поневолені люди мають право тільки на приниження".

"Сьогоднішній так званий бурхливий розвиток Китаю фактично не має ніякого відношення до Китаю. Це – розвиток китайського комуністичного режиму, режиму, який є найжорстокішою, найзліснішою тиранією в людській історії. Такий розвиток може тільки означати серйозніші страждання і великі лиха, які будуть нав'язані китайському народу".

Юань Хунбін. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...