• Чеська Республіка: Семінар «Світ без комунізму»

  • Четвер, 15 грудня 2005 року

3 жовтня 2005 року в будинку Парламенту Чеської Республіки пройшов семінар під назвою «Світ без комунізму». Марек Бенда, член партії Чеської Республіки, був головою цього семінару. Почесні гості, сім експертів і відомих осіб виголосили свої промови на цьому семінарі. Серед них були Стів Іспас - представник газети «Велика Епоха» США, пан Ян Рамл - голова чеської Асоціації Спостереження за Олімпійськими Іграми, лорд Френсіс Турлоу з Великобританії, пан Мань-Янь - директор німецької Міжнародної Асоціації з Прав Людини, пан Пітер Звагуліс - неодноразово нагороджений репортер, пані Міхаела Фрейова - репортер християнського журналу з Кретаса, і пан Петро Кутелік - перший секретар чеської Асоціації Спостереження за Олімпійськими Іграми.

З того часу, як в Чеській Республіці відбувся крах комуністичної диктатури, країна дуже швидко розвинулася політично, економічно і в галузі дипломатії, і встановила приклад мирного переходу від тоталітарного правління комуністичної партії до системи демократії. Мешканці Чехії, які раніше страждали від правління комуністичної партії, переживають за демократію і свободу китайців. Цей семінар відвідали політики, економісти, підприємці, професори, колишні політичні в‘язні, репортери і люди, які цікавляться китайською культурою та історією.

«Дев'ять коментарів про комуністичну партію» розкривають правду

Пан Бенда першим представив «Дев'ять коментарів» всім присутнім і потім поділився своїми думками, що виникли після їх прочитання. Він сказав: «Дев'ять коментарів можуть вам сильно допомогти, якщо ви хочете дізнатися про історію Комуністичної партії Китаю». Багато книг «Дев'ять коментарів» чеською мовою лежать на столі біля входу в нашу аудиторію. Я прочитав всіх їх, і вони добре написані. Я сподіваюся, що ми дізнаємося більше правди про Китай, і через цей семінар усвідомимо, що ситуація там навіть ще гірша».

Оскільки сім'я пана Бенди раніше переслідувалася комуністичною партією, і його батько був ув'язнений комуністичною партією і перебував там як політичний в'язень, він охоче підтримав проведення цього семінару. Він сказав: «Кожен, хто звертає увагу на права людини і демократію, повинен підтримати цей семінар».

Хвиля виходів з КПК є рухом пробудження духу людей

Пан Іспас від імені «Великої Епохи» виголосив промову про вплив «Дев'яти коментарів». Він розповів усім про те, як була заснована газета «Велика Епоха» і про велику хвилю виходу з лав КПК серед китайців, всередині і за межами Китаю, яка почалася після публікації «Дев'яти коментарів». Він сказав: «Велика хвиля виходів з КПК в даний час є рухом пробудження духу китайців. Заперечення природи правлячої КПК обов'язково принесе пробудження духу і моральності людей».

Він продовжив: «Хвиля виходів з КПК є початком нової історичної ери. Вона символізує, що сотні мільйонів китайців позбавляються від своїх ілюзій відносно КПК, позбавляються від тоталітаризму і починають рухатися дорогою пробудження моральності. Ця хвиля показує руйнування брехні і насильства, властивих КПК. Вона показує, що зла ідеологія комунізму в Китаї потерпає крах. Це прояв початку найбільшої зміни і трансформації суспільства в світі людей. Вона зараз змінює Китай і світ».

Правління комунізму є формою тероризму

У своїй промові пан Ян Рамл, голова чеської Асоціації Спостереження за Олімпійськими Іграми, висловив свою думку відносно Олімпійських Ігор, які проводитимуться в Пекіні в 2008 році. Чеська Асоціація Спостереження за Олімпійськими Іграми контролює і засуджує придушення прав людини з боку КПК.

У своїй промові під назвою «Деякі мої думки про китайський уряд і його природу», він сказав: «Наш досвід показує, що комуністичне правління є тероризмом. Він вже привів до того, що багато тисяч життів було втрачено. Вбивства на площі Тяньаньмень, переслідування Фалуньгун і так далі - все це є прикладом терористичного правління комунізму. Уряд комуністичної партії править, повністю покладаючись на тероризм, поширює брехню і використовує трюки для обману. Теорія КПК така порожня, що китайський уряд використовує націоналізм, щоб наповнювати її. Якщо ембарго на торгівлю зброєю буде зняте з китайської держави, це створить загрозу миру на планеті».

Пан Рамл особливо підкреслив: «Засудження міжнародним співтовариством тоталітарного правління КПК не зробило великого впливу. Ми бажаємо надихати демократичний рух в Китаї, для того, щоб права людини, свобода віри і свобода слова в цій країні поважалися і гарантувалися».

КПК заснована на принципі прагнення до влади, утримання влади і захисту своєї влади

У своїй промові на тему «Економіка Китаю і права людини» пан Мань-Янь, директор німецької Міжнародної Асоціації з Прав Людини порівняв різні минулі періоди історії Китаю, коли економіка Китаю була могутньою, і викрив фальшиве процвітання ринку Китаю зараз.

Він вказав: «З того часу, як комуністична партія прийшла до влади в Китаї, вона знову і знову починала політичні рухи, використовуючи фінанси і людську силу Китаю. Сорок мільйонів чоловік померло з голоду під час великого голодомору. Велика Культурна революція майже знищила економіку Китаю, і ця економіка була знов відновлена працелюбними китайцями. Справжнє економічне процвітання порівняне з економікою, зруйнованою КПК».

Зміст промови Мань-Янь і аналіз показників дуже зацікавили учасників цього семінару, які цікавляться економікою і умовами прав людини в Китаї. Один за іншим вони піднімали свої руки, і ставили різні питання на ці теми. Інші спікери робили багато компліментів цьому виступу.

Як тільки хтось з присутніх поставив питання про те, може чи ні подібний семінар бути проведений в Китаї або Північній Кореї, частина присутніх відразу ж почали заперечувати таку можливість, тому що люди, що живуть під управлінням комуністичної партії, не мають свободи, і живуть в умовах насильства і обману. Пан Мань-Янь нагадав всім: «КПК заснована на принципі прагнення до влади, утримання влади і захисту своєї влади. Тому вона схильна до насильства, промивання мізків і блокування інформації. Навіть якщо ми проводимо подібні семінари в демократичній країні, представники КПК все ж таки намагаються створювати проблеми. Тому вони ніколи не дозволять, щоб подібний семінар відбувся в якому-небудь місці, де існує їх правління».

Пан Бенда, член парламенту Чехії, а також модератор цього семінару, додав з гумором: «Якщо ми поїдемо до Китаю з такою метою, навіть якщо ми в'їдемо до країни, ми не зможемо виїхати звідти».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...