• Падіння китайської Червоної стіни; 6,2 мільйони чоловік вийшли із комуністичної партії

  • Вівторок, 27 грудня 2005 року

Після грандіозного параду 10 грудня 2005 р. в Мельбурні на підтримку 6,2 мільйонів чоловік, що вийшли з Комуністичної партії Китаю (КПК), в парку Сіднея Belmore відбувся мітинг. На зборах представники десяти організацій виступили з вітальними промовами. Після мітингу більше 500 чоловік пройшли урочистим маршем, в якому взяли участь більше 10-ти організацій, включаючи Асоціацію Тайваню і австралійський філіал Культурної Асоціації Тибету.Прихильники почали свій хід від парку Belmore, пройшли через площу Ратуші в центрі Сіднея і закінчили в китайському кварталі, де продовжили святкове вітання нового Китаю без КПК.

Водії та пішоходи уважно спостерігали за урочистою процесією. Багато китайців, які живуть за кордоном, приголомшені новиною про те, що 6,2 мільйони сміливих людей вийшли з КПК.

Коли хід підійшов до завершення, всі плакати розмістили вздовж вулиці та позаду людей, що знаходились перед аркою, яка стала головним входом в китайський квартал, створивши сцену для живої музики й танцювальних виступів. Під акомпанемент зворушливої пісні "Великі двері в Небеса відкрилися через тисячоліття", чарівні танцівниці в костюмах династії Тан порадували присутніх витонченими танцями. Один з глядачів захоплено сказав: "Тільки без тиранії КПК китайські громадяни зможуть жити в такій гармонії та мирі, коли не буде більше тривоги про нові репресивні рухи, які з'являлися з періодичністю в сім або вісім років".

Група Тибету, що надихнулась цим святкуванням, виконала пісню "Чистий світ". Відомі талантами у співах і танцях, більше десяти представників цієї народності зачарували аудиторію, оскільки змогли яскраво виразити свою надію на "мир в Тибеті". Це була пісня, яку кожен співав дуже часто, й тому навіть без загальної репетиції, їх голоси злилися в гармонії та звучали в унісон.

На урочистих зборах, пані Чжан Лічень - представник "Центру допомоги по виходу з КПК" говорила про тему "КПК розпадається. Ви готові?". Чжан заявила: "Китай в даний час переживає поворотний момент. Це здійснилося завдяки щирій підтримці людей. Дрібні брижі "виходів з партії" на початку, тепер перетворилися на нищівні хвилі, що прискорюють падіння Червоної стіни КПК. Найтемніші дні в китайській історії скоро залишать нас. Загальне пробудження людей принесе новий Китай без КПК!"

Збори завершилися о 16:30.

Цзі Юань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...