• Що ж таке «комунізм»?

  • Понеділок, 18 липня 2005 року

9 липня 2005 року на Арсенальній площі в центрі Києва проводилася акція "9 коментарів про Комуністичну партію", в рамках міжнародного проекту "The Epoch Tіmes". Вибране місце є невипадковим, оскільки саме з нього 29 жовтня 1917 року почалося озброєне повстання робочих заводу "Арсенал" за встановлення влади союзів, що спричинило за собою ланцюг кривавих подій в Україні.

Кияни і гості міста мали можливість ознайомитися з "9 коментарями про Комуністичну партію", що були створені працівниками міжнародної газети "The Epoch Tіmes". У даній збірці статей детально описана суть та історія насильства Комуністичної партії, розкриваються природа її ідеології, засоби її реалізації (репресії, геноцид, цензура ЗМІ й ін.), а також наслідки для народів, які стали її жертвами (на матеріалі сучасного Китаю).

Після недавніх гучних подій в українському Парламенті, коли комуністи влаштували бійку, вириваючи у спікера мікрофон і крісло, дана акція викликала неабиякий інтерес у всіх перехожих. На питання "Так ця акція пов'язана з майбутніми виборами до парламенту?" учасники заходу детально пояснювали, що дана акція не несе в собі яких-небудь політичних цілей, а також не є метою якимось чином усунення комуністів з парламентських крісел, адже ці люди також є жертвами брехливої ідеології. Метою акції було дати ясно зрозуміти всім людям злу природу комунізму і те, що помилкові його ідеї і принципи несвідомо впливають на мислення безлічі людей, не даючи зробити рішучий крок у суспільство, де цінується індивідуальність, виховується совість і заохочується свобода думки і слова.



Дізнавшись докладніше про проект «9 коментарів», перехожі з великим бажанням відображали своє ставлення до компартії на паперовому стенді "Ваша думка". Там можна було побачити написи: "До побачення, комунізм!", "коммунизм=фашизм", "Ганьба комунізму" і ін.

Багато людей були глибоко вдячні організаторам виставки, адже саме в той день вони мали можливість підписатися під заявою про вихід зі всіх комуністичних інститутів, повністю розірвати останні тонкі нитки давніх обіцянок, які обтяжували їх серця.



Особливе пожвавлення було помітним біля стендів з фотографіями тортур, які застосовуються Комуністичною партією Китаю до самих же китайців, яких було оголошено "інакодумцями". Подібно до радянських переслідувань інтелігенції, а також віруючих, за останні 6 років в Китаї відбувається небачене за розмахом і жорстокістю переслідування людей, які займаються мирною оздоровчою медитативною практикою Фалуньгун, принципи якої: Істина, Доброта, Терпіння.

У душах українців такі сьогоднішні події на Далекому Сході знаходять свій відгомін, адже впродовж тривалих репресій за період існування Радянського союзу загинув з голоду та інших утисків не один мільйон українців. Деякі з перехожих, дізнавшись про тематику акції, говорили: так, ми і самі були членами компартії, складали клятви, ми знаємо про всі ці репресії і помилкові ідеї комунізму, і ми вже давно поспішили вийти з партії.

Багато хто висловлював надію на те, що подібно до інших бід, які відбувалися впродовж всієї історії людства, ця "ракова пухлина" скоро зійде з нашої землі.

Вл.кор.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...