• Що ж таке «комунізм»?

  • Понеділок, 18 липня 2005 року

9 липня 2005 року на Арсенальній площі в центрі Києва проводилася акція "9 коментарів про Комуністичну партію", в рамках міжнародного проекту "The Epoch Tіmes". Вибране місце є невипадковим, оскільки саме з нього 29 жовтня 1917 року почалося озброєне повстання робочих заводу "Арсенал" за встановлення влади союзів, що спричинило за собою ланцюг кривавих подій в Україні.

Кияни і гості міста мали можливість ознайомитися з "9 коментарями про Комуністичну партію", що були створені працівниками міжнародної газети "The Epoch Tіmes". У даній збірці статей детально описана суть та історія насильства Комуністичної партії, розкриваються природа її ідеології, засоби її реалізації (репресії, геноцид, цензура ЗМІ й ін.), а також наслідки для народів, які стали її жертвами (на матеріалі сучасного Китаю).

Після недавніх гучних подій в українському Парламенті, коли комуністи влаштували бійку, вириваючи у спікера мікрофон і крісло, дана акція викликала неабиякий інтерес у всіх перехожих. На питання "Так ця акція пов'язана з майбутніми виборами до парламенту?" учасники заходу детально пояснювали, що дана акція не несе в собі яких-небудь політичних цілей, а також не є метою якимось чином усунення комуністів з парламентських крісел, адже ці люди також є жертвами брехливої ідеології. Метою акції було дати ясно зрозуміти всім людям злу природу комунізму і те, що помилкові його ідеї і принципи несвідомо впливають на мислення безлічі людей, не даючи зробити рішучий крок у суспільство, де цінується індивідуальність, виховується совість і заохочується свобода думки і слова.Дізнавшись докладніше про проект «9 коментарів», перехожі з великим бажанням відображали своє ставлення до компартії на паперовому стенді "Ваша думка". Там можна було побачити написи: "До побачення, комунізм!", "коммунизм=фашизм", "Ганьба комунізму" і ін.

Багато людей були глибоко вдячні організаторам виставки, адже саме в той день вони мали можливість підписатися під заявою про вихід зі всіх комуністичних інститутів, повністю розірвати останні тонкі нитки давніх обіцянок, які обтяжували їх серця.Особливе пожвавлення було помітним біля стендів з фотографіями тортур, які застосовуються Комуністичною партією Китаю до самих же китайців, яких було оголошено "інакодумцями". Подібно до радянських переслідувань інтелігенції, а також віруючих, за останні 6 років в Китаї відбувається небачене за розмахом і жорстокістю переслідування людей, які займаються мирною оздоровчою медитативною практикою Фалуньгун, принципи якої: Істина, Доброта, Терпіння.

У душах українців такі сьогоднішні події на Далекому Сході знаходять свій відгомін, адже впродовж тривалих репресій за період існування Радянського союзу загинув з голоду та інших утисків не один мільйон українців. Деякі з перехожих, дізнавшись про тематику акції, говорили: так, ми і самі були членами компартії, складали клятви, ми знаємо про всі ці репресії і помилкові ідеї комунізму, і ми вже давно поспішили вийти з партії.

Багато хто висловлював надію на те, що подібно до інших бід, які відбувалися впродовж всієї історії людства, ця "ракова пухлина" скоро зійде з нашої землі.

Вл.кор.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...