• Інтерв'ю. Ще одне слово на підтримку резолюції в Страсбурзі

  • Вівторок, 24 січня 2006 року
У суботу, 21 січня, в Краматорську пройшла громадянська хода на підтримку резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи «Необхідність міжнародного осуду злочинів комуністичних тоталітарних режимів». Наш власний кореспондент узяв інтерв’ю в одного з організаторів акції Ігоря І.
Кор.: Ігор, яку політичну партію ви представляєте?
Організатор акції: Я представляю ініціативну аполітичну групу громадян міста Краматорська.
Кор.: Чому ви підтримуєте цю резолюцію і що вас надихнуло на цей крок? Адже зараз досить холодно, і ви могли б сидіти вдома.
Організатор акції: Я не можу сидіти вдома, тому що мене турбує безкарність злочинів, скоєних комуністичними режимами в минулому й здійснюваних ними зараз, особливо в Китаї. Я маю на увазі репресії, аж до фізичного знищення, мільйонів мирних людей, у тому числі тібетців, християн і найбільш численну медитативну групу циган - послідовників Фалунь Дафа. Хоча про ці жахливі злочини в останні роки було досить багато інформації в ЗМІ, однак у деяких країнах дотепер стоять пам'ятники й висять портрети головних злочинців людства - Леніну, Сталіну, Мао Цзедуну й іншим культовим символам комунізму.
Це свідчить, що не всі люди в цих країнах досить інформовані про їхні злочини. Я не відчуваю ненависті до людей, які сповідують комуністичну ідеологію. Навпаки, я стурбований їхнім майбутнім, оскільки в ідеології, що бореться з Богом, духовністю заради збереження своєї влади й людське життя ставить ні в що - немає майбутнього!
Кор.: Як Ви вважаєте, наскільки великі шанси прийняття резолюції, що засуджує злочини комуністичних режимів, на майбутній сесії ПАРЄ в Страсбурзі?
Організатор акції: Я дуже сподіваюся на її схвалення. Мета нашої сьогоднішньої акції - підтримати цей сміливий і шляхетний крок ініціатора резолюції, шведського парламентаря Горана Ліндбледа (Goran Lindblad). Я сподіваюся на мудрість всіх делегатів асамблеї Ради Європи. На них покладено велику відповідальність. Адже комунізм позбавив життя десятки мільйонів людей, це навіть більше, ніж нацизм. Осуд злочинних комуністичних режимів і їхніх лідерів - це гарантія недопущення повторення трагедій у майбутньому.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...