• Тель-Авів: акція на підтримку 7 мільйонів чоловік, що вийшли з лав Комуністичної партії Китаю

  • П'ятниця, 20 січня 2006 року
Нещодавно в Тель-Авіві було проведено широкомасштабний захід, організований ізраїльським філіалом міжнародного видавничого проекту «Велика Епоха» на підтримку тих, хто вийшли з комуністичної партії Китаю (КПК). На сьогоднішній день ця цифра вже перевищила 7 мільйонів чоловік.

У п`ятницю 13 січня, об 11 ранку, під проливним дощем перед китайським посольством зібралися десятки людей, які прийшли виразити своє засудження злочинам КПК, що продовжують мати місце у наш цивілізований час.


Коли йдеться про вбивства, насильство, порушення основних прав людини, непогожа погода не може стати на перешкоді. Багато кому небайдуже сьогодення і майбутнє китайського народу, який перебуває під тяжким гнітом КПК.

Учасники акції тримали в руках плакати, що закликають покласти край насильству в Китаї на китайській, англійській мовах та на івриті, а також плакати із написами «Прочитати «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»». Розкриваючи дійсну суть КПК, ця книга допомагає усвідомлено переглянути своє відношення до культу комунізму.

Співробітники «Великої Епохи» скандували гасла: «Ні КПК!», «Свободу Китаю!»; закликали співробітників китайського посольства: «Вийти з КПК!»; голосно заявляючи, що: «Весь світ знає про злочини компартії Китаю!».

Проїжджаючі мимо автомобілі пригальмовували, люди прагнули встигнути прочитати написи на плакатах, намагаючись зрозуміти, яка важлива подія спонукала учасників акції стояти під проливним дощем.

Багато хто, встигнувши прочитати, піднімав великий палець догори, або автомобільними сигналами виражали свою підтримку. Один водій автобуса навіть зупинив його і не поїхав далі, поки не прочитав всі гасла.

Наступного дня, в суботу, 14 січня, представники газети «Велика Епоха» та інші люди, які підтримують цю акцію, прибули на стару автобусну станцію Тель-Авіва, де в цей час по суботах збирається багато китайців. Вони хотіли повідомити китайцям інформацію, яку вони навряд чи зможуть дізнатися у себе на батьківщині.

Більшість китайських громадян під впливом партійного ідеологічного виховання зберігають в душі страх перед КПК, і тому, коли у минулому проводилися подібні заходи, вони остерігалися брати матеріали, що засуджують комуністичну партію.

Проте, цього разу, дізнавшись, що таке величезна кількість китайських громадян публічно заявила про свій вихід з цієї порочної партії, багато китайців насмілювалися зупинятися біля плакатів.

Вони читають їх, стоять поблизу і прислуховуються до роз'яснення по гучномовцю, беруть «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» і навіть відкрито читають їх! На певному етапі організатори акції, до свого великого здивування, виявили, що не залишилося жодної брошури «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» на китайській мові.

Останню з них одна китаянка буквально таки «вихопила» із рук одного з працівників газети. На щастя, незабаром, було доставлено додаткову кількість брошур з редакції газети, яка знаходиться поблизу.

Ізраїльтяни підходили і з задоволенням брали «Дев'ять коментарів…» на івриті. Після виходу в світ газети «Велика Епоха» в Ізраїлі, вона стає все більш популярною серед місцевого населення. Багато перехожих вже чули про «Дев'ять коментарів…», деякі до цього часу навіть встигли прочитати частину в Інтернеті, тому друковане видання цієї публікації мало великий попит.

Крім китайців в цьому місці щонеділі збираються робочі, які приїжджають до Ізраїлю на заробітки із інших країн. Дізнаючись про мету акції, більшість із них відкрито виражали своє схвалення. Люди жахалися, почувши про факти насильства, яке чинить КПК за роки свого правління. Багато хто з перехожих запитували, чим вони можуть допомогти. Серед них мало, хто залишався байдужим.

У цей історичний період «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» надають кожній людині унікальну можливість звільнити себе від помилкових понять, нав'язаних компартією, і, таким чином, зробити свій безцінний внесок не тільки в ім'я вільного Китаю, але – і майбутнього всього людства.

Олена Цупрун. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...