• Підтримка резолюції ПАРЄ на Арсенальній площі

  • Четвер, 26 січня 2006 року
Українська редакція міжнародної газети «Велика Епоха» 22 січня на Арсенальній площі Києва провела акцію на підтримку проекту резолюції ПАРЄ щодо викриття комуністичних тоталітарних систем, проект якої розглядався 25 січня на пленарному засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи в Страсбурзі.
 


За словами організатора акції Антона Прими, метою даного заходу було інформування киян та гостей міста про те, що вже на такому високому рівні йде засудження злочинів комуністичних тоталітарних режимів, що, безумовно, є першим кроком до заборони комуністичної ідеології взагалі.

«Нажаль, багато українців, що є громадянами посткомуністичної держави, ще не мають чіткого уявлення про справжню сутність комуністичної ідеології і ще досі знаходяться в омані комуністичної пропаганди, яка несла страх, насилля та дух нескінченної боротьби» - заявив Антон Прима.  Він додав, що в цей вирішальний момент історії делегатам від України в ПАРЄ випала чудова нагода зробити свій внесок у засудження злочинів комуністичних режимів, адже наша держава, є однією із тих, що найбільше постраждали від комунізму.

Протягом усього заходу один із учасників акції завзято розповідав у гучномовець про майбутнє голосування в Страсбурзі, а також знайомив з основними пунктами резолюції. Натхненні таким заходом перехожі поспішали поставити свій підпис під петицією на підтримку резолюції ПАРЄ.
 


Одна жінка, що зупинилася поговорити із учасницею акції, мало не зі сльозами згадала про те, що в дитинстві за Радянської влади їм не дозволяли носити ані прикраси, ані нормальні черевики, згадала про те, яким жахливим був голод по всій Україні. Вона також розповіла, що була змушена стати членом компартії заради того, щоб далі продовжувати свою кар’єру. «Я стала головним бухгалтером, нажаль, тільки вступивши до компартії. Я не можу зараз відкрито висловитися проти неї, бо я живу одна, чоловік помер, все ще боюсь, що хтось може прийти вночі та вбити», - додала вона.  

Особливо здивовані цією акцію були китайці, що виходили з метро. Прямо на них «дивився» плакат із написом «Сьогодні компартія Китаю катує людей». Вони також мали змогу побачити плакат з рідними ієрогліфами, на якому було написано: «Комунізм – загроза миру в світі». Такі публічні заходи у Китаї, що розкривають суть комунізму,  їм можуть тільки снитись, адже досі комуністична влада стоїть там на чолі і, всупереч стрімкому росту рівня людської цивілізації, дозволяє собі старі методи політичних тортур та чисток.
 


Що ж, подивимось… Хто знає, може, прийняття цієї резолюції в Європі дасть приклад іншим державам, що досі знаходяться в смертельних обіймах комуністичної примари.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...