• У Малайзії підтримали 70 мільйонів, що вийшли з компартії (фото)

  • Неділя, 21 березня 2010 року

14 березня в 11.00 по вулицях Куала-Лампур почала хід процесія активістів-волонтерів, на підтримку 70 мільйонів китайців, що заявили про вихід зі всіх комуністичних організацій. Гасла на трьох мовах (малайському, китайському і англійському) привертали увагу перехожих. «Підтримуємо 70 мільйонів тих, що вийшли з комуністичної партії», «Боже, бережи Китай!», «Китай і компартія не одне і те ж», «Дев'ять коментарів» розкладають комуністичну партію» та інші.

На мітингу прес-секретар малазійського відділення «Усесвітнього центру допомоги по виходу з компартії» пан Пен сказав, що мир потребує здорового, вільного Китаю і потрібні об'єднані зусилля урядів і людей, щоб допомогти ліквідовувати збиток від правління тоталітарного режиму.

Вихід в 2004 році книги «Дев'яти коментарів про комуністичну партію» послужило могутнім поштовхом до пробудження китайців. У ній проведений глибокий історичний, політичний, економічний і культурний аналіз наслідків правління компартії в Китаї, що привело до обману, нескінченного насильства і величезних людських трагедій.Чень Цзюньхун. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...