• Нелегальний археолог знайшов підземний хід до піраміди Хеопса

  • Субота, 18 липня 2015 року

Донедавна археологи ламали голову над тим, де пролягає критий прохід, що веде до Великої піраміди, про який писав давньогрецький історик Геродот. Тепер загадка розкрита — прохід знайшов місцевий «чорний» археолог.

Чоловік відкопав тунель просто під своїм будинком, коли вів нелегальні розкопки. Він натрапив на тунель, складений із великих кам’яних блоків, про що вирішив повідомити офіційних археологів.

Дослідники, що прибули на місце нелегальних розкопок, підтвердили, що чоловік виявив прохід, який веде до Великої піраміди або Піраміди Хеопса, як її ще називають.

Тунель розміщений приблизно на 10 метрів нижче за рівень землі (або на 33 фути). Таким чином з’ясувалося, що розкопки, які проводились до цього протягом десятиліть, допомагали знайти лише фрагменти унікального підземного проходу.

Цікавим є також те, що знайдений підземний прохід не тільки підтверджує слова Геродота, а й вказує на ймовірне місце розташування іншого цінного археологічного об’єкту — храму, з яким з’єднував піраміду тунель.

Згідно із отриманими даними, не знайдена поки що культова споруда розміщується десь під поселенням Назлет-ель-Самман.


Читайте також:
Прадавні піраміди: такі схожі у різних куточках світу
У пошуках скарбів: піратські клади, Троя і піраміди
Маловідомі досягнення Давнього Єгипту: математика, медицина і письмо


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...