ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шоколадні батончики з арахісовим маслом без випічки (Рецепт)

Велика Епоха
Перетворіть шоколад і арахісове масло на ідеальний літній десерт без випічки. (Alex Lepe/TNS)

Збиті вершки, чизкейк з арахісовим маслом і шоколадний пудинг, дбайливо викладені на масляний корж, створюють ідеальний десерт без випічки.

Десерти без випікання стануть чудовим варіантом, коли стає занадто спекотно для духовки. Зачерпніть вершкове морозиво, щоб приготувати класичний банановий спліт, перешаровуйте збиті вершки та печиво для класичного торта-морозива або подайте десерт зі смаковим поєднанням, яке не знає сезону: шоколад та арахісове масло.

У цьому рецепті шоколадно-арахісового батончика «Мрія» на змащену вершковим маслом шоколадну крихту наносяться шари насиченого шоколадного пудингу, арахісового чизкейку та збитих вершків. Завершіть десерт шоколадними завитками та полийте арахісовим маслом перед тим, як розрізати на батончики та поділитися з друзями.

Чому вам сподобається

Арахісове масло та шоколад ідеально поєднуються. Пошарове поєднання крихти печива Oreo, насиченого шоколадного пудингу та вершково-арахісової начинки для чизкейку з арахісовим маслом — ідеальне поєднання смаків у кожному шматочку.

Цей десерт, який готується на швидку руку, сподобається кожному. Багатошарові десерти, такі як цей, найкраще готувати заздалегідь, щоб дати шарам час охолонути й застигнути.

Рецепт шоколадно-арахісового батончика «Мрія» без випічки

На 12 порцій

  • 230 грамів вершкового сиру.
  • 1 коробка суміші для шоколадного пудингу швидкого приготування.
  • 1 ½ склянки плюс 1 столова ложка холодного незбираного або 2-відсоткового молока.
  • 6 столових ложок (¾ пачки) несолоного вершкового масла.
  • 26 штучок печива для сендвічів Oreo.
  • ½ чайної ложки кошерної солі, розділеної.
  • 1 ½ склянки холодних жирних вершків.
  • ¾ склянки плюс 2 столові ложки цукрової пудри, розділені.
  • ½ склянки плюс 1 столова ложка вершкового арахісового масла.
  • ½ плитки чорного або молочного шоколаду (за бажанням).

1. Покладіть вершковий сир на стіл і залиште при кімнатній температурі до розм’якшення, приблизно на 45 хвилин. Тим часом застеліть форму для випікання розміром 20 на 20 см (приблизно 5 см заввишки) 2 листами пергаментного паперу, розташувавши їх перпендикулярно один до одного, так, щоб пергамент звисав приблизно на 2,5 см з усіх чотирьох сторін форми, утворюючи перекладину.

2. Помістіть 1 пакет розчинної шоколадної суміші для пудингу та 1 ½ склянки холодного молока у велику миску. Збивайте до повного розчинення і легкого загустіння суміші, приблизно 2 хвилини. Дайте загуснути, поки ви готуєте корж та інші шари.

3. Покладіть 6 столових ложок несолоного вершкового масла в невелику миску, придатну для використання в мікрохвильовій печі. Поставте в мікрохвильову піч на високу температуру, щоб масло розтопилося, від 40 до 60 секунд.

4. Розламайте руками 26 штук печива Oreo навпіл і покладіть у чашу кухонного комбайна, оснащеного насадкою для нарізки ножами. Подрібнюйте до утворення дрібної крихти, 12-15 (1-секундних) імпульсів (приблизно 2 ¾ склянки). (Можна також покласти печиво в герметичний пакет із застібкою-блискавкою і подрібнити качалкою на дрібні крихти).

5. Збризніть крихти печива вершковим маслом. Додайте ¼ чайної ложки кошерної солі. Перемішуйте, поки маса не стане схожою на мокрий пісок і не злипнеться при стисканні, приблизно 5 (1-секундних) імпульсів. (Якщо робите вручну, перекладіть крихти в середню миску і додайте розтоплене вершкове масло і сіль. Перемішуйте дерев’яною ложкою, поки суміш не стане схожою на мокрий пісок і не злипнеться при стисканні).

6. Перекладіть суміш у каструлю. Дном мірної склянки або пальцями притисніть крихти в рівномірний шар, намагаючись дійти до країв і заповнити кути. Поки ви робите начинку, поставте в холодильник.

7. Помістіть 1 ½ склянки холодних жирних вершків і ¼ склянки цукрової пудри в чашу міксера (або у велику миску, якщо використовуєте електричний ручний міксер). Збивайте насадкою-віночком на високій швидкості до утворення стійких пін, від 2 до 4 хвилин. Перекладіть в іншу миску.

8. Покладіть вершковий сир, ½ склянки цукрової пудри, ½ склянки вершкового арахісового масла і решту ¼ чайної ложки кошерної солі в чашу міксера (не потрібно витирати). Збивайте насадкою-віночком на середній швидкості до легкої й дуже пишної консистенції, посередині збивання зіскрібаючи по краях чаші гнучкою лопаткою, загалом близько 3 хвилин. Перелийте 1 склянку збитих вершків до арахісової суміші та обережно перемішайте гнучкою лопаткою до повного з'єднання.

9. Викладіть шоколадний пудинг у форму для випікання і розподіліть рівним шаром. Вилийте суміш арахісового масла на шоколадний пудинг і розрівняйте рівним слоєм. Вилийте решту збитих вершків на шар арахісового масла і розподіліть рівним пластом. Накрийте кришкою і поставте в холодильник щонайменше на 4 години або на ніч.

10. Коли будете готові подавати, покладіть решту 2 столові ложки цукрової пудри, 1 столову ложку арахісового масла й 1 столову ложку молока в невелику миску і перемішайте виделкою до однорідної маси. Перекладіть у невеликий пакет із застібкою-блискавкою, притисніть до кута і відріжте куточок пакета. Зверху полийте сумішшю арахісового масла. За бажанням, за допомогою овочечистки покладіть зверху ½ плитки шоколаду. Взявшись за надлишки пергаменту, перекладіть пласт на обробну дошку. Розріжте на 12 частин, витираючи ніж між кожним розрізом, щоб розрізи були чистішими.

Примітки до рецепта

Заміна жирних вершків: Замість домашніх збитих вершків (1 ½ склянки холодних жирних вершків і ¼ склянки цукрової пудри) використовуйте 230 грамів розморожених збитих вершків.

Зберігання: Зберігайте залишки в холодильнику в герметичному контейнері до чотирьох днів.