ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Морські дрони Sea Baby оснастили системами РСЗВ «Град»

Велика Епоха
(Security Service of Ukraine)

Україна оснастила деякі зі своїх військово-морських безпілотників системами залпового вогню і використовує їх для обстрілу російських позицій у бою, повідомило Reuters у середу джерело в українській розвідці.

Україна, яка зараз не має великих військових кораблів у своєму флоті, використовує неекіпажні морські безпілотники, начинені вибухівкою, щоб підпливти до російських військових кораблів у Чорному морі та підірвати їх під час зіткнення.

Ці системи зіграли свою роль у спробах відтіснити російські військові кораблі з районів Чорного моря, які використовуються торговими суднами для перевезення українських експортних товарів.

Українське джерело, яке відмовилося назвати своє ім'я, повідомило, що деякі «Морські малюки» (Sea Baby, моделі військово-морських безпілотників, що використовуються Службою безпеки України) були оснащені РСЗВ «Град».

«Сьогодні ми можемо підтвердити, що вони (безпілотники) оснащені системою залпового вогню, і це технологічне рішення вже показує потужні результати».

Джерело повідомило, що модифіковані безпілотники використовувалися для атаки російських позицій на Кінбурнській косі в Миколаївській області на півдні України цього тижня.

Російські війська зайняли цю смугу землі в перший рік після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.