• Здавайте паперові стаканчики на переробку

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 серпня 2016 року
 

Еко-проект «Зелений птах» запускає акцію «Стаканчики, збирайтесь!», завдяки якій одноразові паперові стаканчики збиратимуть і відправляти на переробку.

«Зелений птах» — це перший в Україні еко-капіталістичний проект, мета якого — поставити захист екології в один ряд з іншим бізнесом, таким як промисловість, IT і сільське господарство. В нашу епоху сучасних технологій не може бути такого поняття, як «сміття», адже реально існує тільки «вторинний ресурс», йдеться на сторінці проекту.

Наприклад, паперові стаканчики, які за звичкою викидають в загальний контейнер, можна відправити на переробку. З цією метою команда еко-проекту «Зелений птах» запускає акцію «Стаканчики, збирайтесь!».

«Багато разів мене питали, чи переробляються паперові стакани? Моя відповідь була — ні. Одного разу, я замислилась, а чого воно, власне, повинно так бути, і почала шукати відповідь. Виявилося, що переробляти стаканчики все-таки можливо, цим займаються в Україні. Ми налагодили зв’язок з переробниками і запустили перший збір в офісі каналу „1+1“, а також в університеті ім. Т. Шевченка. Отримали зауваження, врахували вади першого досвіду і почали шлях знову», — говорить засновник і керівник проекту «Зелений птах» Вікторія Норенко.

Команда розробила спеціальний контейнер для накопичення корисного сміття — «Очеретовий Мамай». Він адаптований до вимог користувача за розміром, кількістю і формату отворів, також можна використовувати сміттєві пакети і біг-беги.

«Очеретовий Мамай» повністю вкладається в концепцію «використовуй вдруге» — він зроблений з використаного полотна ПВХ, кришечок, картону, цвяхів; стіни — з очерету, а підлога — з дерев'яної палети. Об´єм контейнера становить 1,6 м3. Його можна встановити в будь-якому місці, він не потребує захисту від опадів.

На додаток до контейнера розроблений також гаджет для збирання паперових склянок — «Люлька Мамая». Він може вмістити 100—120 паперових стаканчиків у спеціальний пакет, який потім також буде перероблений. «Люлька» зроблена з полімеру, легко розбирається і миється, займає мінімум місця в будь-якому приміщенні.

Інформацію про те, де можна здати паперові стаканчики дивіться на мапі «Великої Епохи»:

Контакти:

Email: info@zeleniyptah.com.ua

Skype: Vicnork

Телефони:

(050) 385-77-17;

(098) 405-95-80.

У Києві працює мобільний пункт «Україна без сміття», який приймає від громадян цінну сировину і відправляє на переробку. Це зменшує кількість сміття на звалищах і допомагає підприємствам, яким для переробки доводиться закуповувати вторсировину за кордоном.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...