ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кремль затвердив список «недружніх щодо Росії країн»

Велика Епоха
В. Путін (ALEXANDER ZEMLIANICHENKO/AFP/GETTY)

Уряд Росії у понеділок затвердив список «недружніх» країн і територій, які вжили ворожих заходів проти Росії, її компаній та її громадян, повідомило російське інформаційне агентство ТАРС.

До списку увійшли США, Канада, країни-члени ЄС, Великобританія (включаючи британські території Джерсі, Ангілья, Британські Віргінські острови, Гібралтар), Україна, Чорногорія, Швейцарія, Албанія, Андорра, Ісландія, Ліхтенштейн, Монако, Норвегія, Сан Північна Македонія, Японія, Південна Корея, Австралія, Мікронезія, Нова Зеландія, Сінгапур та Тайвань (вважається територією Китаю, але з 1949 р. має власну адміністрацію).

Зазначені країни та території запровадили або приєдналися до санкцій проти Росії після вторгнення в Україну.

Перелік було затверджено у рамках указу президента РФ Володимира Путіна від 5 березня про тимчасовий порядок виконання зобов'язань перед деякими іноземними кредиторами.

Відповідно до цього указу, всі російські громадяни та компанії, російська держава, його регіони та муніципалітети, що мають зобов'язання в іноземній валюті перед іноземними кредиторами зі списку недружніх країн, зможуть розплачуватися з ними у рублях.

За матеріалами Epoch Times România