ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Генерал бундесверу не бачить реального контрнаступу в Україні

Велика Епоха
Глава оборонного відомства Німеччини генерал Еберхард Цорн (Youtube/скриншот)

Глава оборонного відомства Німеччини Еберхард Цорн висловив обережність щодо перспектив успішної української контратаки, повідомляє німецьке видання Focus.

Цорн сказав, що в кращому випадку він бачить "контратаки, які можуть бути використані для відновлення місць або окремих ділянок фронту, але не відтіснити Росію на широкому фронті".

Німецький генерал схарактеризував постачання німецької зброї на сьогодні і назвав цей список "значним". Водночас однак, він підкреслив, що Німеччина потребує безпеки.

"Німецька армія повинна [отримувати назад] те, що вона дає. Путін розуміє тільки мову сили. [...] Для ефективного стримування нам потрібні адекватні сили. Наші партнери розраховують на нас", — сказав Цорн.

Командувач збройних сил Німеччини висловив побоювання, що Росія може відкрити другий фронт, і назвав можливі місця нападу.

"Калінінград, Балтійське море, фінський кордон, Грузія, Молдова.... варіантів багато. Путін має необхідні можливості. Попри те, що близько 60% його сухопутних військ задіяно у війні в Україні, російські сухопутні війська і особливо військово-морські та військово-повітряні сили все ще мають незадіяні можливості. Якби Путін оголосив загальну мобілізацію, у нього не було б і кадрових проблем", — попереджає Цорн.

===

Новини по темі: