ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві загинула 21 людина після ракетної атаки

Велика Епоха
У Києві загинула 21 людина після ракетної атаки

Уранці 8 липня росіяни атакували Київ крилатими ракетами. Унаслідок цього загинула 21 людина, понад 60 дістали поранення. Про це повідомила державна служба надзвичайних ситуацій.

Одна з ракет, X-101, влучила в дитячу лікарню "Охматдит" міста Києва, де проходять лікування діти з нирковою недостатністю, а також онкохворі. Унаслідок цього щонайменше 2 людини загинули і понад 10 дістали поранення.

Токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз, частково обвалився. Досі багато людей перебуває під завалами, серед них діти. Розбирати завали рятувальникам допомагають лікарі.

Під час вибуху осколки ракети потрапили в операційну, де дитині робили операцію. У результаті хірурга відкинуло від столу вибуховою хвилею, він отримав поранення голови.

На території лікарні від ракетного удару постраждали реанімаційні, операційні та онкологічні відділення лікарні. Пацієнтів евакуюють у безпечні місця.

Крім лікарні, у Києві було пошкоджено три трансформаторні підстанції ДТЕК, порушивши електропостачання. Енергетики вже працюють над усуненням пошкоджень, і більшість будинків незабаром буде забезпечено електроенергією за допомогою резервних джерел.

Крім того, у Шевченківському районі був приліт у житловий будинок. Там один під'їзд повністю зруйновано, решту пошкоджено.

Цього дня Росія атакувала не тільки Київ, а й Дніпро, Кривий Ріг. У Кривому Розі загинули 11 осіб, у Дніпрі - одна.

Загалом 8 липня по території України було випущено близько 40 ракет різних типів.