ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайська промисловість намагатиметься дослідити імпорт молочних продуктів з ЄС: Global Times

Велика Епоха
(istockphoto)

Китайські компанії планують звернутися до влади з проханням розпочати «антисубсидійне» розслідування щодо імпорту деяких молочних продуктів з Європейського Союзу, повідомила в суботу державна газета Global Times з посиланням на неназваного «бізнес-інсайдера», пише Reuters.

У повідомленні, розміщеному в публікації на X, не наводиться жодних інших подробиць.

У 2023 році ЄС експортував до Китаю молочних продуктів на 1,7 мільярда євро (1,84 мільярда доларів) у порівнянні з 2 мільярдами у 2022 році, згідно з даними Генерального директорату Європейської комісії з питань сільського господарства та розвитку сільських територій, який посилається на дані Євростату.

Звіт з'явився на тлі посилення торговельної напруженості між ЄС і Китаєм, коли ЄС проводить розслідування щодо різних видів імпорту з Китаю, щоб захистити вітчизняних виробників.

У січні Китай розпочав розслідування щодо бренді, імпортованого з ЄС.

У травні ЄС розпочав розслідування щодо плоского прокату із заліза або сталі, плакованого або покритого оловом з Китаю. Європейська комісія також проводить розслідування щодо електромобілів китайського виробництва, що, як очікується, призведе до запровадження додаткових мит.

Китайські фірми також прагнули провести розслідування щодо імпорту свинини з ЄС, повідомляла у травні газета Global Times.