ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США підвищать мита на товари з Китаю 1 серпня (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Масштабне підвищення мит на імпорт із Китаю. З першого серпня США різко підвищать тарифи на низку китайських товарів, зокрема електромобілі, сонячні батареї та контейнерні крани. Про це повідомили в управлінні торгового представника США.

Найсильніше заходи вдарять по китайських електромобілях: на них мита зростуть із 25 до 100 відсотків.

Тарифи на сонячні батареї зростуть удвічі й досягнуть 50 відсотків.

Білий дім також запроваджує новий 50-відсотковий тариф на китайські шприци та голки. Раніше Управління з продовольства та лікарських препаратів повідомило про їхню низьку якість.

На ввезення китайської сталі, алюмінієвої продукції та кранів мита зростуть до 25%.

Американські чиновники кажуть, що мита покликані протистояти несправедливим торговим практикам Китаю та захищати економіку США.

Чиновники звинуватили Пекін в агресивних кібератаках та викраданні інтелектуальної власності, що завдає шкоди національній безпеці.

Президент Байден збереже мита, запроваджені колишнім президентом Трампом, і водночас підвищить їх на деякі інші товари. Він розпорядився підняти тарифи у найближчі два роки.

До списку товарів увійдуть напівпровідники, літій-іонні батареї для неелектричних транспортних засобів, природний графіт та хірургічні рукавички.

Тарифи підвищуватимуть 1 січня кожного наступного року.

Пекін засудив підвищення і почав антидемпінгове розслідування стосовно деяких товарів зі Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube