ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Внаслідок пожежі в будинку в Сіднеї загинуло троє дітей, поліція підозрює вбивство (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Троє дітей, у тому числі 10-місячна дитина, загинули в результаті пожежі в будинку в Сіднеї рано вранці в неділю, коли австралійська поліція заявила, що розглядає цей інцидент як вбивство.

Близько 1 години ночі до будинку в Лалор-Парку, що знаходиться приблизно в 35 км на захід від центру Сіднея, було викликано екстрені служби, йдеться в заяві поліції.

Двоє хлопчиків у віці двох і чотирьох років отримали медичну допомогу на місці події, але померли незабаром після того, як їх доставили в лікарню, а 10-місячна дівчинка була знайдена мертвою після того, як пожежа була загашена, повідомила поліція.

28-річний чоловік, який зірвав спроби поліції потрапити на територію будинку, був заарештований і лікувався від пожежних травм у лікарні під охороною поліції, йдеться в повідомленні.

Детективи відділу вбивств взяли розслідування під свій контроль і розглядають його як «вбивство на побутовому ґрунті», повідомив начальник відділу вбивств детектив Денні Доерті.

«На даному етапі, схоже, що 28-річний чоловік несе відповідальність за численні смерті молодих людей, які трагічно обірвалися», – сказав Доерті на пресконференції.

Ще четверо дітей, віком від шести до 11 років, перебувають у лікарні у стабільному стані, так само як і мати дітей, 29-річна жінка, яка лікується від вдихання диму, повідомила поліція.