• ”Тут потрібно серцем відчувати, а не словами...”

  • Неділя, 17 вересня 2006 року

”Що ви думаєте про захід, який тут проводиться?” – запитав кореспондент газети ”Велика Епоха” у літньої людини, яка розглядала плакат із зображенням людей, що постраждали від репресій, які здійснюються компартією Китаю проти послідовників Фалуньгун.”Тут потрібно серцем відчувати, а не словами... – відповів він. – Я взяв матеріали, буду в інших краях і віддам іншим людям”. ”Чим я можу вам допомогти?” – запитав він в одного з учасників заходу.

Отримавши відповідь на своє питання, літня людина поставила свій підпис під петицією, що закликає уряд Росії, Організацію Об'єднаних Націй, уряди інших країн, а також усі міжнародні громадські організації, вжити термінові заходи, активізувати всі можливі механізми, щоб назавжди припинити геноцид свого народу на континентальному Китаї, оскільки кожна хвилина зволікання призводить до непоправної втрати безневинних життів, стаючи ганьбою для людства.15 вересня в Москві, на площі Індіри Ганді, недалеко від Посольства КНР, послідовники практики духовного й фізичного вдосконалення Фалуньгун провели мирну акцію протесту проти репресій, направлених на тих, хто займається за принципами Істина-Доброта-Терпіння.Іван Петрович Шкодюк, голова НП ”Школи духовного й фізичного вдосконалення Фалуньгун”, дав інтерв'ю кореспондентові ”Великої Епохи”.

Кор.: Із якою метою ви проводите свої акції?

Шкодюк І.П.: В усій Росії послідовники Фалуньгун за допомогою проведення подібних заходів хочуть привернути увагу громадськості, урядів, засобів масової інформації до тієї трагедії, яка зараз відбувається в Китаї. Через тиск китайської влади на місцеві органи влади як у Росії, так і в інших країнах, засоби масової інформації широко не освітлюють цю проблему.Місцеві органи влади, уряди різних країн поки відкрито не виражають свій протест стосовно злочинів проти людства, які відбуваються в Китаї, тому ми вважаємо за свій обов’язок про це говорити, бо Китай усіляко замовчує інформацію про злочини, які він чинить. І окрім людей, які безпосередньо знають про це, нікому розповісти про те, що відбувається.

Серйозність проблеми велика, тому що кількість людей, які переслідуються в Китаї, достатньо велика. Коли така трагедія трапляється в будь-якій країні, то потрібно відкрито говорити про це, відкрито засуджувати. Якщо мовчати, то є ризик, що ці репресії можуть вийти за межі території Китаю, що власне, вже відбувається, поширюючись на території інших держав.

Ми дуже хочемо, щоб ця трагедія не перейшла до Росії, і як російські громадяни, як послідовники цієї школи, привертаємо увагу громадськості нашими заходами, які дають змогу відкрито говорити про це, роз'яснювати людям дійсний стан справ.Кор.: Як люди, які проходять повз, реагують на цю акцію?

Шкодюк І.П.: Звичайно, реакція людей різна: скільки людей, стільки думок. Але приємно те, що російський народ більше проявляє свою добру сторону, і коли чує про вбивства, тортури, то засуджує ці репресії. Є люди, які не розуміють цього, але здебільшого все ж під час заходів, що проводяться, ми відчуваємо їхню підтримку, чуємо теплі слова.

Іноді доводиться бачити деякою мірою збентежену реакцію перехожих, які вперше чують про ті події, які відбуваються в Китаї сьогодні, оскільки їм доводиться чути тільки гарну інформацію про цю країну. Люди щиро вражені, що в цей час у Китаї відбуваються такі жахливі речі.

Кор.: Куди відправляються підписи під петицією?

Шкодюк І.П.: Ці підписи ми направляємо в Організацію Об'єднаних Націй для того, щоб ці петиції, підписані людьми, мали резонанс в усьому, щоб ООН, правозахисні організації, та всі інші інстанції, що займаються правами людини, бачили, що це не вигадки, а настільки серйозно, настільки засуджуване в усьому світі.Кор.: Подібні акції проводяться тільки в Москві чи в інших містах Росії теж?

Шкодюк І.П.: У Росії достатньо багато міст і регіонів, де влаштовуються подібні акції. Вони відбуваються скрізь, де є послідовники Фалуньгун – і в Росії, і в країнах СНД, і за кордоном.”Я не вперше сиджу в клітці... можу поділитися першим враженням. – сказала Тамара, одна з учасниць пікету, нашому кореспондентові, що підійшов до клітки із сидячою в ній молодою жінкою. – Коли перший раз у Москві, два роки тому, інсценували тортури над практикуючими, я сиділа в клітці... тоді відчувався великий тиск на наших чиновників із боку китайського посольства.

З якоїсь глибини серця хвилин п'ятнадцять у мене нескінченним потоком текли сльози... не було можливості витерти їх... на холодному вітрі сльози висихали. Відчувалося, наскільки Китай близько від нас лежить, і було так боляче за практикуючих, які перебували в концентраційних таборах. Це відчуття їхніх страждань мені якимсь чином передавалося...

Я явно відчувала неймовірний тягар, який тяжів над практикуючими, відчувала тиск, направлений на них. Але навіть мільйонної частинки того, що витримували послідовники Фалуньгун у в'язницях, неможливо передати. Це була просто імітація з нашого боку, але реакція перехожих... У них на обличчях... в очах... застигав крик: ”Як це можливо, щоб у наш час відбувалися тортури?!!””В основному, люди з розумінням ставляться до того, що відбувається в Китаї, – поділився своєю думкою Михайло, який розповідає перехожим про те, який жах витримує народ, що зазнає репресій за те, що хоче бути здоровим, чесним, справедливим. – Багато людей перший час шоковані, питають, чим вони можуть допомогти.

Інші просто дякують, беруть матеріали і відходять. Є ті, які поспішають, проходять повз. Але трапляється чути і слова подяки за те, що їм дали можливість поставити підпис у петиції на підтримку послідовників Фалуньгун. Це настільки зворушливо і благородно з боку людей”.Репресії в Китаї – справжня трагедія. У своєму ”Звіті перевірки тверджень про видаляння внутрішніх органів послідовників Фалуньгун в Китаї” колишній член Парламенту і колишній держсекретар уряду Канади з питань Азіатсько-тихоокеанського регіону Девід Кілгур і адвокат із питань імміграції, біженців і міжнародних прав людини Девід Мейтас розкрили приголомшливі факти злочинів правлячої партії Китаю.

Канадські експерти провели незалежне розслідування звинувачень китайського комуністичного режиму у видалянні органів на продаж у живих в'язнів совісті ”незалежно від КРПФГ, Асоціації Фалунь Дафа або яких-небудь інших організацій або урядів”.

Зі звіту виходить, що в Китаї у живих в'язнів концтаборів видаляють внутрішні органи на продаж. Зараз здійснюються масові вбивства людей з метою отримати вигоди, а залишки тіл спалюють у крематорії, щоб приховати свідчення цих злочинів.

Юлія Цігун. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...