• «Дев’ять коментарів» змінюють Китай

  • Четвер, 11 грудня 2008 року
Публікація «Дев’яти коментарів про комуністичну партію» змусила сучасних китайців замислитися про себе, про роль китайської компартії (КПК) та історії Китаю. Вони змінили свою думку щодо КПК та її злої ідеології, що пропагує революцію та насилля. Китайці активно позбавляються партійної культури, впровадженої з метою утримання влади. «Коментарі» надали народу Китаю сміливість керуватися в своїх учинках совістю та вибрати альтернативний шлях розвитку. Ця зміна чинить великий уплив на Китай та весь світ.

Останній етап

Якщо вихід у світ комуністичного маніфесту в 1848 році сприяв величезним змінам у світі, то «Дев’ять коментарів», які з’явилися в 2004 році стали прискорювачем процесу, що веде до падіння комунізму та розвалу компартії Китаю.

З дня приходу до влади китайської компартії політичні рухи з використанням тортур, убивств та обману ніколи не припинялися. За 50 років узурпації компартією державної влади більше 80 мільйонів чоловік загинули неприродною смертю. Число померлих більше, ніж число жертв обох світових війн, в 13 разів більше числа вбитих Гітлером євреїв і в 260 разів більше числа вирізаних японцями китайських громадян у Наньцзіні в 1937 році. Переживши ці численні злочини, дуже мало людей систематично засудили або намагалися притягнути до відповідальності компартію Китаю.

Культура та тиранія компартії Китаю

Комуністична партія Китаю зруйнувала традиційні вірування, які існували тисячоліттями в китайській історії, насильно замінивши китайську культуру на атеїзм та матеріалізм. Примусове систематичне промивання мізків, яке зачепило кожен аспект життя суспільства, спотворило мислення китайців. Культура, введена компартією Китаю, перетворила китайців на маріонеток, яких можна легко залякувати, дурити та використовувати в своїх цілях. Партійна культура контролює думки та поведінку китайців кожної секунди їх життя. Партійна культура допомагає партії переживати кожну кризу спокійно та зберігати свою владу, щоб знов і знов винищувати свій народ та власних членів партії.

Книга «Дев’ять коментарів» розкриває брехню компартії Китаю незаперечними та очевидними історичними фактами. Ця книга розкрила жорстоку потворність, яка ховається за так званим «великим, славним і правильним образом Партії». Ганебне починання КПК показало, що правління комунізму в Китаї не було вибором історії, оскільки народ примусово змушували вірити. Початок правління компартії був заснований на брехні та насиллі. Історія вбивств компартії Китаю пояснює, чому вона є не визволителем, а бідою для китайців. Книга «Дев’ять коментарів» пробудила тих, хто був обманутий КПК, і надає їм сміливість та здатність послабити владу партійної культури.

Коли люди зрештою зрозуміють, що в дійсності являє собою компартія Китаю та перестануть вірити в неї, коли люди знову знайдуть себе та зможуть думати незалежно, повернувшись до традиційного мислення, тоді партійна культура КПК повністю втратить контроль над китайцями.

Китай переживав часті лиха після того, як вона прийшла до влади. Зв’язані партійною культурою, китайців втратили «місце» для почуття гідності та свободи думки. Лише позбавившись від партійної культури, китайці зможуть скинути цю тиранію. Лише тоді буде можливий стабільний, багатий, вільний та демократичний Китай, де ціниться людина та моральність.

Відмовляючись від культової мови

«Дев’ять коментарів» поклали початок рухові духовного пробудження Китаю. «Коментарі» розкрили основу комуністичної теорії, завдяки чому люди повністю втратили віру в комуністичну систему та відкинули мову її пропаганди.

Китайці почали відмовлятися від комунізму близько десяти років тому. За останні два роки голоси зневаги стали звичайним явищем. Інтелігенція в Китаї постійно створює нові громадські політичні партії, включаючи Коаліцію опозиційних партій. Один селянин, чиї землі були незаконно захоплені урядом, зробив висновок: «Компартія Китаю нічого доброго ніколи собою не являла.

Все більше число китайців залишають свої надії стосовно компартії, оскільки вона постійно робить зло. Читач «Великої Епохи», який утратив роботу в Китаї, сказав нам: «Я раніше вірив, що політика, яку веде центральний уряд, є гарною, і що це місцевий уряд неправильно виконує її. Тепер я ясно побачив, що компартія Китаю від першого до останнього члена — це зграя злодіїв».

Апелянти, які протестують у Пекіні, в останні роки змінили свої лозунги зі слів «нас обдурили» на «вам це з рук не зійде!»

Слова Ян Цзя «якщо ви не дасте мені пояснень, я прочитаю вам лекцію» стали знаменитою фразою в Китаї*.

Культова мова, впроваджена компартією Китаю, винищується. Люди критикують партію та її диктаторське правління, користуючись мовою «Дев’яти коментарів». Вислови, такі як «любов до батьківщини, а не до партії», «позбавимося КПК», «компартія, повертайся в Сибір!», зараз можна часто побачити в інтернет-блогах.

Компартія Китаю змінювала свої лозунги кожні кілька років від ненависті та боротьби в перші роки до недавніх «трьох представництв» та «гармонічного суспільства». Але як би вона не змінювала ці заклики, ясно, що єдина мета цього — зберегти владу.

Культура — це фундаментальна складова нації; нація без культури не може називатися нацією. Завдяки широкому поширенню книги «Дев’ять коментарів» у людства є зброя, яка може в корні викрити партійну культуру, позбавляючи КПК своєї основи.

В реальності комунізм уже помер, але КПК все ще утримує свою пусту оболонку. Щойно люди пробудяться та зрозуміють, що ж вона є таке, вони без коливань відмовляться від неї.

Довідка:

*Ян Цзя був заарештований і побитий поліцією в Шанхаї в 2007 році за те, що їхав на велосипеді без ліцензії. Пізніше він повернувся до поліцейського відділення та вбив шістьох поліцейських. Тим не менш, китайці в інтернет-блогах стали на захист його вчинку, оскільки їм відома жорстокість поліції, а також те, що Ян Цзя з добротою ставився до оточуючих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...