ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Україна втратила більше військових під час російського вторгнення, ніж є піхоти у британській армії

Велика Епоха
Українські солдати (Міністерство оборони України)

За чотири місяці після російського вторгнення українські військові зазнали більше втрат, ніж усі піхотинці британської армії разом узяті, заявив експерт із питань оборони, якого цитує Business Insider.

2021 року в британській армії налічувалося 18 000 піхотинців, за даними журналу UK Defence Journal.

Джек Вотлінг, старший науковий співробітник Королівського інституту об'єднаних збройних сил (RUSI), дійшов такого дивовижного висновку під час виступу на конференції RUSI Land Warfare Conference у вівторок, повідомили журналісти та учасники конференції.

Повний масштаб втрат серед російських та українських військ було важко оцінити. Російські офіційні особи підтвердили лише 1 300 загиблих, що набагато менше, ніж встановили навіть незалежні дослідники на підставі похоронних оголошень; за оцінками НАТО, лише перший місяць війни росіяни могли зареєструвати до 40 000 жертв.

Україна не опублікувала всіх даних про втрати, але офіційні особи заявили, що війна на сході України стає все більш смертоносною для її військ, оскільки російські артилерійські обстріли змушують українців поступатися позиціями.

Давид Арахамія раніше цього місяця повідомив Axios, що щодня на Донбасі гинуть або зазнають поранень до 1000 українських солдатів.

===