ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Офіційний представник Росії попередив Туреччину про наслідки підтримки розширення НАТО

Велика Епоха
Леонід Слуцький (Скриншот)

Російський політик Леонід Слуцький виступив у середу із попередженням, заявивши, що будуть наслідки, якщо Туреччина погодиться прийняти Швецію та Фінляндію до НАТО, повідомляє Newsweek USA.

За словами цитованого джерела, у своєму повідомленні в Telegram (якого незабаром видалили) Слуцький, лідер російської правої Ліберально-демократичної партії (ЛДПР) і голова комітету Держдуми з міжнародних справ, написав, що на місці Туреччини "я б не був дуже задоволений запевненнями, які я отримав в обмін на відмову накласти вето на членство Фінляндії та Швеції в НАТО", згідно з англійським перекладом його повідомлення.

Слуцький не уточнив, чому Туреччина не повинна "пишатися" гарантіями, які вона отримала в угоді.

"Приєднання Фінляндії та Швеції, по суті, до передової лінії альянсу і відмова від [свого] ​​статусу країн, що не приєдналися, буде вибором цих країн. Однак вони повинні чітко розуміти наслідки, які такий крок матиме для їх відносин з Росією і для спільної архітектури безпеки в Європі, яка вже перебуває в глибокій кризі", — додав він, згідно з перекладом ТАРС.

Російські офіційні особи рішуче виступають проти розширення НАТО і застерігають Швецію та Фінляндію від вступу до її лав. Путін навіть назвав перспективу розширення НАТО однією із причин свого вторгнення в Україну.

===